Zamknij

Anna Karczmarczyk pozuje nago. Odważna sesja gwiazdy „M jak miłość”

Judyta Wanicka
21.10.2019 13:31
Anna Karczmarczyk
fot. VIPHOTO/East News

Anna Karczmarczyk, czyli Ola Malinowska z „M jak miłość”, odważnie rozebrała się do zdjęcia promującego spektakl „Przystojniaczek” w warszawskim Teatrze Kwadrat. 28-letnia aktorka leży w zmysłowej pozie razem ze swoim kolegą ze sceny, Marcinem Korczem. Nagie zdjęcie Anny Karczmarczyk rozpaliło Instagram.

Anna Karczmarczyk nago promuje sztukę „Przystojniaczek”

28-letnia Anna Karczmarczyk z „M jak miłość” bez wątpienia należy do grona najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Teraz udowadnia, że także i najodważniejszych. Anna Karczmarczyk pojawiła się nago na zdjęciu promującym sztukę „Przystojniaczek” w reżyserii Andrzeja Nejmana. Spektakl traktuje o relacji dwojga niegdyś bliskich sobie osób, ich pragnieniach i tęsknotach. Na fotografii widzimy serialową Olę Malinowską w zmysłowej pozie i wtulonego w jej ciało aktora Marcina Korcza.

Reżyser, dwoje aktorów, scena kameralna... Sztuka o miłości, tęsknocie... o wspomnieniu! Sztuka która obnaża dojrzałych ludzi z ich słabości, z zagubienia w dorosłości i presji społeczeństwa. Dziękuję wam za ten niezwykły czas! – napisała aktorka.

Anna Karczmarczyk nie ma na sobie nic poza cielistymi majtkami. Nic więc dziwnego, że ponętne zdjęcie gwiazdy zrobiło wrażenie na jej obserwatorach. Nie zawsze pozytywne.

Ale czad! Co za duet! Muszę was zobaczy. 

Publicznie pokazywać gołe ciało. A nie przepraszam, przecież się Pani zasłania... Trochę się trzeba jednak szanować.

Zdjęcie jest przepiękne i bardzo wymowne.

Przepiękne zdjęcie, jak słynna fotografia Yoko Ono i Johna Lennona – komentują fani. 

Kim jest Anna Karczmarczyk?

Anna Karczmarczyk to aktorka znana z wielu ról serialowych oraz filmowych. W 2016 rok ukończyła studia aktorskie na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W kinie zadebiutowała rolą Alicji w kontrowersyjnej produkcji „Galerianki”, za która zdobyła nagrodę w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych. Potem pojawiła się w takich produkcjach jak: „Chce się żyć”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Polityka” czy „Fighter”.

Widzom szklanego ekranu zapadła w pamięć głównie dzięki roli Oli Malinowskiej w „M jak miłość” oraz jako Ola Pietrzak w serialu „Na dobre i na złe”. Wystąpiła w piątej edycji „Tańca z gwiazdami. Dancing with the stars”. 28-letnia Anna Karczmarczyk jest także utalentowaną aktorką teatralną. Obecnie można ją oglądać w sztuce „Przystojniaczek” na deskach warszawskiego Teatru Kwadrat oraz sztukach: „Wrócę przed północą”, „Trzy sypialnie” i „Ciotka Karola 3.0”.

RadioZET.pl/jw