Zamknij

Anna Karwan pokazała partnera. To były chłopak Blanki Lipińskiej [FOTO]

17.06.2020 10:58
Anna Karwan spotyka się z byłym Blanki Lipińskiej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Karwan zdecydowała się w końcu pokazać swojego partnera. Okazuje się, że piosenkarka znana z "Tańca z gwiazdami" spotyka się z byłym chłopakiem Blanki Lipińskiej.Ania zdradziła, że Maciej spełnił jej wielkie marzenie, a jako dowód, pokazała zdjęcia.

Anna Karwan to popularna polska wokalistka, która popularność zyskała, zajmując trzecie miejsce w finale 7. edycji "The Voice of Poland" w 2016 roku. Dwa lata później podpisała kontrakt płytowy, by w 2019 roku wydać debiutancki album. W tym samym roku zdobyła pierwszą nagrodę "Premier" na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ania ma na swoim koncie także epizod aktorski, wystąpiła w kilkunastu odcinkach "Barw szczęścia". W 2020 roku mogliśmy oglądać ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami", niestety emisję programu przerwała pandemia koronawirusa.

Karwan doskonale odnalazła się w show-biznesie i skutecznie wykorzystuje popularność. Rzecz jasna fani interesują się nie tylko działalnością artystyczną, ale także życiem prywatnym wokalistki. W mediach pojawiły się informacje, że gwiazda jest zakochana i choć sama Ania nie potwierdziła tej informacji, jej wielbiciele zachodzili w głowę, kto jest partnerem piosenkarki. Teraz nie mają wątpliwości, że jej wybrankiem jest Maciej Buzała.

 Ania Karwan opowiedziała o walce z depresją: "Cierpiałam na depresję kilkanaście lat"

Anna Karwan spotyka się z byłym partnerem Blanki Lipińskiej. Kim jest Maciej Buzała?

Na Instagramie Ani Karwan pojawiły się zdjęcia z lotniska, na których oznaczono Macieja Buzałę. Wokalistka podziękowała mu za "spełnienia marzenia", jakim było samodzielna wzniesienie się w powietrze.

- Wypoczęłam. Zrelaksowałam się. Oderwałam od Ziemi. Dosłownie. Dziękuję Maćku za spełnienie mojego marzenia - czytamy w poście Karwan.

Kim jest Maciej Buzała? Nie jest to postać całkowicie nieznana w krajowym show-biznesie, na swoim koncie ma bowiem związek z inną polską celebrytką. Buzała spotykał się z Blanką Lipińską. Co więcej, para zdecydowała się na "udawany ślub", który spotkał się z krytyką. Ostatecznie rozstali się w przyjaźni, a Blanka odnalazła miłość w ramionach Barona. Kto wie, może Maciej pisany był właśnie Ani Karwan?

- Love is in the air - nie ma wątpliwości jedna z internautek.