Zamknij

Gwiazda „Na Wspólnej” jest w ciąży. Aktorka pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Redakcja
28.02.2019 10:32
Gwiazda „Na Wspólnej” jest w ciąży. Aktorka pokazała zdjęcie z brzuszkiem
fot. Instagram:@anna_kerth

Anna Kerth, która wciela się w Małgorzatę Zimińską w serialu „Na Wspólnej”, podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka. W sieci opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Na Wspólnej” to jeden z najpopularniejszych seriali stacji TVN, emitowany na antenie stacji od stycznia 2003 roku. Przez lata widzowie zdążyli polubić bohaterów, a z niektórymi wręcz związać emocjonalnie. Od 2006 roku na ekranie możemy oglądać Annę Kerth, która wciela się w rolę Małgorzaty Zimińskiej. Urodzona w Gdańsku aktorka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, otrzymała również certyfikat ukończenia kursu aktorskiego American Conservatory Theatre w San Francisco. Za debiut w filmie pełnometrażowym „Running in Trafiic” była nominowana do szkockiej nagrody BAFTA dla najlepszej aktorki. Poza rolą w „M jak Miłość” mogliśmy oglądać ją między innymi w „O mnie się nie martw”, „Majce” i „Tylko miłość”.

Prywatnie od 2015 roku Anna jest żoną Michała Gosiewskiego. Para wychowuje syna. Jednak Kerth poinformowała, że niebawem ich rodzina się powiększy.

ZOBACZ: Gwiazda "Na Wspólnej" szczerze o chorobie córki. "Muszę być nieśmiertelna"

Anna Kerth jest w ciąży
fot. Instagram:@anna_kerth

Anna Kerth spodziewa się dziecka

Radosną wiadomość Anna Kerth przekazała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię, na której obejmuje wyraźny już ciążowy brzuszek. Pod zdjęciem umieściła wpis.

Na wciągniętym brzuchu już się nie da. Wiele spraw prywatnych zostawiamy tylko dla siebie. Zwłaszcza te stresujące, ale te radosne. Te, chciałoby się zawsze wykrzyczeć światu głośno i najlepiej od razu. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się, czy już, czy może za chwilę, dać Wam znać, że u nas zmiany. Wciąż się wydaje, że nie ma dość dobrego zdjęcia, najbardziej odpowiedniego momentu. Ale na wciągniętym brzuchu długo się nie da. Dlatego postanowiliśmy z Michałem, że najwyższy czas. Zmieniamy skład. Niedługo zostaniemy rodzicami po raz drugi, a Heheszek starszym bratem. No to wiecie! Życzcie nam powodzenia, bo prawdziwa jazda zacznie się za parę miesięcy”.

Oczywiście fani nie kryli swojej radości, w komentarzach gratulowali przyszłym rodzicom i składali najlepsze życzenia, do których się oczywiście przyłączamy.

ZOBACZ: Ewa Farna jest w ciąży. Wiadomość przekazała piosenką

RadioZET.pl/MF