Zamknij

Anna Kalczyńska na kwarantannie. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zamieściła ważny apel

21.10.2020 08:59
Anna Kalczyńska
fot. Piotr Molecki/East News

Anna Kalczyńska przechodzi kwarantannę. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" od kilku dni nie pojawia się na antenie, nie poprowadziła również muzycznej gali. W końcu skomentowała swoją nieobecność za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Anna Kalczyńska ma koronawirusa? Prowadząca "Dzień Dobry TVN" od pewnego czasu rzadziej pojawia się w ulubionym paśmie widzów. Nie poprowadziła także gali French Touch, choć była zapowiadana w oficjalnych spotach, a rola gospodyni wieczoru przypadła ostatecznie Paulinie Krupińskiej. Po tym jak okazało się, że Dorota Gardias ma koronawirusa i leży w szpitalu, fani zaniepokoili się nagłym zniknięciem Anny Kalczyńskiej. W końcu prezenterka przerwała milczenie i wystosowała ważny apel do internautów. 

Kalczyńska prowadzi "Dzień Dobry TVN" od 2014 roku. W programie zastąpiła Jolantę Pieńkowską, która po dziewięciu latach przeszła ze śniadaniówki do TVN 24 Biznes i Świat. Prezenterka należy do najbardziej lubianych gwiazd porannego pasma. Na antenie stworzyła duet z Andrzejem Sołtysikiem, który należy do najbardziej lubianych przez widzów. 

Kinga Rusin była zawiedziona "Dzień Dobry TVN"? Anna Kalczyńska zdradza szczegóły

Anna Kalczyńska jest na kwarantannie. Czy ma koronawirusa? 

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" opublikowała nagranie na Instastory, w którym poinformowała, że odbywa kwarantannę. Kalczyńska przebywa w domowej izolacji, ale - jak podkreśliła - nie ma koronawirusa. Na dowód pokazała wynik testu.

Izolacja dzień 5. Janek został kelnerem i kucharzem – napisała na zdjęciu z synem. 

Kalczyńska codziennie sprawdza, czy u niej i domowników nie wystąpiły objawy COVID-19. Korzystając z okazji, zaapelowała o ostrożność. 

No i siedzimy, jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest. Mam poczucie, że nie popełniłam żadnego błędu. Każdego może trafić. Więc błagam – nie kuście losu, uważajcie na siebie – napisała do fanów gwiazda. 

Anna Kalczyńska buduje dom. Pochwaliła się nim w sieci, ale uwagę przyciąga jej strój

KAL1
fot. Instastory:@annakalczynska
KAL2
fot. Instastory:@annakalczynskam
kalczynska
fot. Instastory:@annakalczynskam