Zamknij

Anna Korcz zostanie babcią. Córka gwiazdy zdradzila płeć i imię dziecka

Judyta Wanicka
19.12.2019 16:17
Anna Korcz z córką Anią
fot. VIPHOTO/East News

Anna Korcz wkrótce zostanie babcią. Córka gwiazdy "Na Wspólnej" - Ania Korcz - spodziewa się pierwszego dziecka. Na hucznym baby shower zdradziła płeć i imię dziecka.

Anna Korcz z serialu "Na Wspólnej" po raz pierwszy zostanie babcią. Córka aktorki, która również ma na imię Anna, spodziewa się dziecka. W lipcu piękna 29-latka wyprawiła huczny ślub, na który zaprosiła zaprzyjaźnione gwiazdy. W październiku oficjalnie poinformowała, że spodziewa się dziecka. Tuż przed świętami odbył się baby shower, podczas którego Anna Korcz zdradziła imię oczekiwanej pociechy. 

Córka Anny Korcz jest w ciąży

Ciężarna córka aktorki Anny Korcz zorganizowała baby shower. Ania zaprosiła na imprezę m.in. Marinę Szczęsną. Na zdjęciu opublikowanym na Instastory Mariny widać napisem "It's a boy" oraz wielki napis z imieniem. Tym samy wyszło na jaw, że Anna Korcz urodzi synka i nada mu imię Franek.

ania korcz
fot. Instastory:@marina_official

Anna Korcz wyprawiała huczne wesele 

Ślub Anny Korcz i Piotra Kalitowicza odbył się w lipcu 2019 roku. Para pobrała się w kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie. Wesele zorganizowano w domu weselnym "Zacisze Anny Korcz" należącym do mamy panny młodej. Wśród gości pojawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Marcelina Zawadzka, Zofia Zborowska oraz Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki.

Na uroczystości obowiązywał dress code. Goście musieli mieć na sobie granatowe stroje. Panna młoda wystąpiła w beżowej kreacji projektu Doroty Goldpoint. Suknia została wykonana z 60 metrów tiulu oraz francuskiej koronki.

Na weselu Anny Korcz można było usłyszeć, jak śpiewa Robert Lewandowski. Piłkarz w pewnym momencie chwycił za mikrofon i zanucił "Wehikuł czasu" zespołu Dżem.

Robert Lewandowski zaśpiewał na weselu Anny Korcz. Jak wyszło?

RadioZET.pl/jw