Zamknij

Anna Korcz urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka [FOTO]

Maciej Friedrich
28.01.2020 09:58
Anna Korcz urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka [FOTO]
fot. Instagram:@anna.korcz.official

Ania Korcz, córka aktorki Anny Korcz, została mamą. Żona Piotra Kalitowskiego i bliska znajoma Roberta i Anny Lewandowskich podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowała zdjęcie dziecka i zdradzila jego płeć.

Anna Korcz została mamą. Choć nie chodzi o popularną aktorkę doskonale znaną widzom między innymi z serialu "Na Wspólnej", skojarzenie jest jak najbardziej celne. Ania jest córką 52-letniej gwiazdy. 30-latka nie poszła w ślady mamy. Razem z mężem Piotrem Kalitowskim założyli firmę zajmującą się zdrową żywnością.

Prywatnie para przyjaźni się z wieloma celebrytami, między innymi Anną i Robertem Lewandowskimi, którzy bawili się na baby shower pary.

Anna Korcz została mamą. Pokazała wzruszające zdjęcie

W poniedziałek 27 stycznia na profilu Ani Korcz na Instagramie pojawił się post, w którym szczęśliwa mama podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Córka Anny Korcz pokazała zdjęciem nowo narodzonej pociechy. Zdradziła także płeć dziecka. Okazuje się, że została mamą 24 stycznia.

- 24.01.2020 19:03 czas stanął w miejscu. Przyszedł na Świat i wywrócił go do góry nogami, wszystko się zmieniło, w sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się ON. Miłość, którą do Niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na Świecie Synku - czytamy w poście.

Szczęścia nie kryła także świeżo upieczona babcia. Na swoim profilu opublikowała zdjęcie z wnuczkiem.

-  Gdyby na Świecie panowała ta najważniejsza i najpotężniejsza królowa, która potrafi zmieniać, przeistaczać, przewracać wszystko do góry nogami, powodować płacz i śmiech do łez, gdyby tylko jej dać władze! Świat byłby piękny, mądry i bezpieczny! Tak to Ona! Wielu z Was zna jej imie! Miłość! (...)  Na zawsze Wasza AK, od 3 dni już babcia, baba, babula, babunia, babi, babka - napisała gwiazda "Na Wspólnej".

Oby Annom, mamie i babci, składamy gratulacje.

 Weronika Marczuk urodziła. Zdradziła płeć i imię oraz pokazała zdjęcie dziecka [FOTO]

Zagłosuj

Oglądasz "Na Wspólnej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF