Zamknij

Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostaną po raz trzeci rodzicami

Sylwia Wamej
28.01.2020 10:41
Enrique Iglesias
fot. Instagram.com/ Enrique Iglesias

Anna Kournikova i Enrigue Iglesias znów zostaną rodzicami. Choć sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze tych doniesień, szczegóły dotyczące powiększenia rodziny ujawniono w hiszpańskim talk-show "Suelta La Sopa". To będzie już trzecie dziecko pary.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostaną rodzicami po raz trzeci

Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostaną rodzicami po raz trzeci? Choć sami zainteresowani nie potwierdzili tych doniesień, szczegóły ujawniono w hiszpańskim programie "Suelta La Sopa". Fani wierzą, że może tak być, tym bardziej że Anna Kournikova potrafiła bardzo sprytnie ukryć pierwszą ciążę. Gwiazda tenisa przywitała w 2017 roku bliźniaków -  Lucy i Nicholasa. Plotkuje się, że trzecia pociecha pary przyjdzie na świat pod koniec marca tego roku.

Mówi się, że przyszła mama Anna Kournikova korzysta z usług prywatnego lekarza, który odwiedza ją w domu. Plotkuje się również, że tenisistka ponownie urodzi bliźniaki.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias. Gdzie się poznali?

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są już ze sobą ponad 17 lat. Mimo że nie mają ślubu, Enrique Iglesias żartował w jednym z wywiadów, że przez długi staż znajomości są niemal jak małżeństwo. Para poznała się w 2001 roku na planie teledysku Iglesiasa do utworu "Escape".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW