Zamknij

Anna Kournikova pokazała córeczkę. Latorośl tenisistki i Enrique Iglesiasa skończyła roczek

03.02.2021 15:18
Anna kournikova
fot. ABACA/ East News

Anna Kournikova opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie córeczki Mary. Latorośl tenisistki i Enrique Iglesiasa skończyła właśnie roczek. Urocze zdjęcie dziewczynki podbiło serca internautów.

Anna Kournikova pokazała urocze zdjęcie córeczki Mary. Dziewczynka skończyła właśnie roczek. Z tej okazji żona  Enrique Iglesiasa podzieliła się uroczym zdjęciem dziewczynki w mediach społecznościowych. Śliczna fotografia skradła serca fanów, a w komentarzach nie zabrakło ciepłych słów, urodzinowych życzeń czy emotikonek serduszek.

Zobacz też:  Niespodzianka od Enrique Iglesiasa i Seana Paula! Przebój „Súbeme la Radio” w nowej wersji

Anna Kournikova pokazała zdjęcie córeczki Mary. Dziewczynka skończyła roczek

Choć para chętnie publikuje zdjęcia pociech w mediach społecznościowych, nie afiszuje się ze swoim związkiem. Artysta i tenisistka spotykają się ze sobą od 2001 roku. Poznali się na planie teledysku "Escape".

16 marca 2017 roku zakochani przywitali na świecie bliźniaków: Nicolasa i Lucy. 30 stycznia 2020 roku para ponownie została rodzicami córeczki Lucy. Rok temu w mediach społecznościowych obojga rodziców pojawiły się piękne zdjęcia ze szpitala z przywitania na świecie córeczki Mary.

RadioZet.pl