Zamknij

Anna Lewandowska będzie miała swój program w TV?

Redakcja
29.10.2018 11:00
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Ania Lewandowska cały czas pokazuje, że jest kobietą, która świetnie radzi sobie na wielu płaszczyznach. Okazuje się, że jest szansa na to, by dostała własny program w TV.

Czarne chmury nad Lewandowskimi, które zawisły po fatalnym występie polskich piłkarzy na MŚ, dawno się rozeszły. Kibice wybaczyli Robertowi, a fanki Ani przestały wypominać jej zaskakującą rozbieżność pomiędzy jej wyglądem na zdjęciach z Instagrama, a tymi, które zrobiono jej na żywo podczas jednego z meczów polskiej reprezentacji. Lewandowska znów nabiera wiatru w żagle. W tym roku znalazła się na liście najbogatszych Polek i cały czas udowadnia, że ma podejście do interesów.

Zobacz także

Niedawno na swoim blogu ruszyła z cyklem wywiadów z kobietami, a teraz pojawiają się informacje, że... być może znajdzie się dla niej miejsce w jednej ze stacji Polsatu. W wypowiedzi dla magazynu "Flesz" szefowa Polsat Cafe, Jolanta Borowiec, przyznała, że choć Ania musi zdobyć jeszcze doświadczenie, to jednak jest przez ludzi bardzo lubiana. Lubi ją także Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, więc współpraca z Anią nie jest wykluczona.

"Telewizja widziałaby Anię w każdej postaci. Jest miła, utalentowana i ludzie ją uwielbiają" - mówi Jolanta Borowiec. Zaznacza, że musiałby być to program, w którym Lewandowska zachowa swoją naturalność, za którą ludzie ją cenią.

"Musiałby to być program, w którym Ania wykorzysta swoje atuty, będzie autentyczna i podbije serca widzów" - tłumaczy szefowa Polsat Cafe.

Fanki Lewandowskiej z pewnością byłyby tym pomysłem zachwycone, a jej program cieszyłby się dużą oglądalnością. Ciekawe, co z tego wyniknie.

RadioZET.pl/Flesz/SA