Zamknij

Anna Lewandowska bez makijażu. "Podobna do Milli Jovovich" [FOTO]

07.10.2021 07:57
Anna Lewandowska
fot. Tomasz Jastrzębowski/ Reporter/ East New

Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet w różnych dziedzinach. Fanki doceniają też jej makijaż i styl. Ostatnio jednak ukochana Roberta Lewandowskiego pokazała się w naturalnym ujęciu, bez grama makijażu. Jak wypadła?

Anna Lewandowska to gwiazda, która doczekała się ponad trzech milionów obserwujących na Instagramie. Trenerka jest bardzo aktywna na tej platformie i co rusz zamieszcza kolejne zdjęcia czy wideo. Ukochana Roberta Lewandowskiego zazwyczaj pokazuje się na Instagramie w pełnym makijażu. Tym razem zrobiła wyjątek.

Zobacz też:  Anna Lewandowska o "ciemnych stronach" macierzyństwa. Nie zawsze jest kolorowo

Anna Lewandowska bez makijażu. "Podobna do Milli Jovovich" [FOTO] 

Gwiazda pokazała wideo, na którym można ją zobaczyć w wersji bez make-upu i z make-upem. Co ciekawe, pierwsza odsłona Lewandowskiej, spodobała się bardziej fankom. Te były zachwycone jej naturalnością. "Ania, jak ty cudownie wyglądasz bez makijażu", "bez makijażu zdecydowanie lepiej, niż z ", "czy tylko ja uważam, że Ania piękniej wyglada bez makijażu"?, "jak młoda Milla Jovovich" - zachwycały się internautki.

Anna Lewandowska na co dzień jest zapracowaną mamą. Blogerka nie ukrywa jednak, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Lewandowska w maju 2020 roku przywitała na świecie drugą córkę Laurę. Pierwsza pociecha Lewandowskich - Klara, przyszła na świat na początku maja 2017 roku. Ostatnio Lewandowska narzekała na Instagramie na trudy macierzyństwa, gdy w sobotni wieczór ponad godzinę usypiała swoje córeczki.

"Ten moment, kiedy ponad godzinę usypiasz dzieci w sobotni wieczór. Bez skutku. Przeglądam sobie zdjęcia w telefonie. To był fajny weekend… bez dzieciaków. Znacie to?" - zapytała swoje fanki Anna.