Zamknij

Anna Lewandowska chce mieć kolejne dzieci: "Planuję więcej"

18.01.2021 13:17
Anna Lewandowska
fot. Viphoto/ East News

Anna i Robert Lewandowscy są rodzicami dwóch córeczek: Klary i Laury. Wygląda na to, że trenerka chciałaby mieć więcej dzieci. Sama zainteresowana wygadała się w jednym z komentarzy na Instagramie.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Klary i Laury. Trenerka, choć kocha swoją pasję, zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Lewandowska dzięki wieloletnim treningom wygląda świetnie i jest motywacją dla wielu kobiet.

Zobacz też: Ania Lewandowska komentuje swoją wpadkę na Gali Mistrzów Sportu. "Stres..."

Anna Lewandowska chce mieć więcej dzieci. "Planuję więcej"

Trenerka urządziła ostatnio instagramowy live, na którym ćwiczyła razem ze swoimi fankami. W komentarzach trenerka zebrała mnóstwo komplementów dotyczących jej wyglądu. Przy okazji Lewa wygadała się, że planuje powiększyć rodzinę.

Niektóre z fanek stwierdziły, że Anna po kolejnym dziecku wygląda jeszcze lepiej. "Po każdym kolejnym dziecku wygląda Pani coraz lepiej" - napisała jedna z obserwatorek. "Dziękuję, hihi planuję więcej" - odpowiedziała Lewandowska.

Rzeczywiście, figura Anny Lewandowskiej robi wrażenie. Trenerka od wielu lat ćwiczy i dba o odpowiednią dietę. Po urodzeniu drugiej córki Laury Lewandowska błyskawicznie doszła do formy.

Żona Roberta Lewandowskiego w wywiadach wspominała, że drugi poród był znacznie łatwiejszy, niż pierwszy. Narodziny Laury trwały jedynie 30 minut.

"Natomiast jeśli chodzi o drugi poród, z Laurką to on trwał 30 minut. Nie zdążyli mi podać znieczulenia. To jest drugi, skrajny przykład porodu, który pokazuje, że ta aktywność zadziałała i bardzo chciałam to pokazać" - mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

RadioZet.pl