Zamknij

Anna Lewandowska doceniona przez "The Sun". "Jest twarzą fitnessu w Europie Wschodniej"

09.09.2021 08:04
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska jest wzorem dla wielu kobiet, które ją podziwiają, jak umiejętnie łączy prowadzenie biznesów z wychowaniem córek. Sukcesom "Lewej" przyjrzał się ostatnio tabloid "The Sun". Dziennik nie szczędził ciepłych słów trenerce. Redaktorzy tabloidu byli zgodni co do tego, że to właśnie Lewandowska pomogła Robertowi wspiąć się na sam szczyt.

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim show-biznesie. Trenerka umiejętnie łączy prowadzenie swoich biznesów, treningów z wychowaniem córek : Klary i Laury. Jej sukcesy ostatnio zostały wzięte pod lupę przez brytyjski dziennik "The Sun", który nie szczędził pochwał żonie Roberta Lewandowskiego.

Zobacz też:  Anna Lewandowska świętowała 33. urodziny. Piękny bukiet od Roberta, zdrowy tort i kajaki [FOTO]

 Anna Lewandowska doceniona przez "The Sun". "Jest twarzą fitnessu w Europie Wschodniej"

"Urodzona w Łodzi piękność jest członkiem Pruszkowskiego Klubu Karate. Odeszła od tej dyscypliny po urodzeniu córki Klary w 2017 roku, ale z pewnością zostawiła po sobie ślad w świecie karate. Udało się jej wywalczyć trzy medale mistrzostw świata seniorów oraz sześć medali mistrzostw Europy w różnych kategoriach wiekowych. W swojej ojczyźnie ceniona jest za zdobycie 29 medali Mistrzostw Polski.Możliwie, że jej największym sukcesem jest zrobienie z męża najlepszego napastnika na świecie" - pisze "The Sun", nazywając Lewandowską "twarzą fitnessu w Europie Wschodniej".

W artykule redaktorzy "The Sun" zwrócili też uwagę na sukcesy Lewandowskiego. Zdaniem "The Sun" dobrą formę pomaga utrzymać Lewandowskiemu zdrowa dieta serwowana przez Annę.

"Chcący jak najdłużej pozostać na szczycie 33-letni napastnik Bayernu Monachium polega na poradach oszałamiająco pięknej Anny dotyczących odżywiania. (...) Przyszła mu z pomocą, zachęcając go do włączenia do diety soku z buraków i świeżych ryb - przepisu, dzięki któremu Lewandowski pobił rekord Gerda Mullera. (...) To jej wiedza na temat dobrego samopoczucia pomaga mu stale podnosić poprzeczkę" - piszą redaktorzy "The Sun".