Zamknij

Anna Lewandowska pokazała 85-letnią babcię. Fani: „Jakie podobne”

Judyta Wanicka
13.11.2019 10:45
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i jej babcia Jolanta na wspólnym zdjęciu. Anna Lewandowska, która jest w czwartym miesiącu ciąży, pokazała swoją 85-letnią babcię. Fani dostrzegli pewne podobieństwo Anny i seniorki.

Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego wkrótce urodzi drugie dziecko, czym sprawiła olbrzymią radość swojej rodzinie. Z dobrej nowiny cieszy się ukochana babcia Anny Lewandowskiej. 85-letnia pani Jolanta doczekała się bowiem kolejnego prawnuka (lub prawnuczki). Anna Lewandowska pochwaliła się uradowaną babcią na Instagramie.

Anna Lewandowska i jej babcia na wspólnym zdjęciu

Rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy. Anna wykorzystała dłuższy weekend, by spotkać się z bliskimi i wspólnie cieszyć się z nimi ze swojej kolejnej ciąży. Podczas rodzinnego zjazdu trenerka zrobiła sobie zdjęcie z ukochaną babcią. Babcia Anny Lewandowskiej ma na imię Jolanta i ma 85 lat. Jest to matka mamy Anny Lewandowskiej, Marii Stachurskiej.

Grandmother. Moja Babcia jest cool. Super dzień z rodzinką! – podpisała selfie Anna.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej z babcią podbiło serca internautów. Post zdobył rekordową liczbę lajków, wynoszącą ponad 96 tysięcy. Internauci są pod wrażeniem świetnej formy pani Jolanty. Niektórzy dostrzegli nawet pewne podobieństwo Anny do nobliwej seniorki.

Wow! Twoja babcia ma 85 lat??? Niesamowicie pięknie się trzyma. Życzę zdrowia!

Jakie podobne!

Takie same noski – komentują fani.

Zdjęcie skomentowały również zaprzyjaźnione z Anną Lewandowską gwiazdy m.in. Małgorzata Socha, Paulina Krupińska, Dominika Grosicka czy Marta Kuligowska. 

RadioZET.pl/jw