Zamknij

Anna Lewandowska jest w ciąży. Robert opublikował nowe zdjęcie

Maciej Friedrich
07.11.2019 10:04
Anna Lewandowska jest w ciąży. Robert opublikował nowe zdjęcie
fot. Piotr Molecki/East News / EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami. Trenerka i piłkarz nie kryją swojej radości i chętnie dzielą się nią z fanami. „Lewy” opublikował w sieci zdjęcie z ciężarną żoną. Jego opis rozczulił internautów.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Radosną nowinę przekazał Robert Lewandowski po strzelonej bramce w Lidze Mistrzów. Jedna z najpopularniejszych celebryckich par w kraju nie kryje swojej radości, którą dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyszły tata opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z Anną. Fani prześcigali się w gratulacjach i życzeniach.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży. Urocze zdjęcie Roberta Lewandowskiego

W środę 6 listopada na instagramowym profilu Roberta Lewandowskiego pojawiła się nowa fotografia, na której piłkarz pozuje u boku ukochanej żony. Na twarzach gwiazd wyraźnie widać radość z kolejnej ciąży. Robert pod fotografią opublikował krótki wpis, którym wzruszył internautów.

Pierwsze zdjęcie naszej trójki. PS. Klara już zasnęła – napisał Lewandowski.

Do tej pory zdjęcie polubiło ponad 600 tysięcy internautów, którzy nie kryli wzruszenia.

Ale jesteście fajni. Dużo zdrówka dla Ani i maleństwa

Wszystkiego najlepszego dla waszej czwórki, dużo zdrowia – czytamy.

Rzecz jasna pojawiły się już spekulacje dotyczące płci dziecka. Sama para nie zdradziła jednak, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

 Anna Lewandowska podbija internet kolejnym przepisem. Fani: „To jakiś żart?”

RadioZET.pl/MF