Zamknij

Anna Lewandowska jeszcze nie ochrzciła Laury. Nie chodzi jednak tylko o pandemię

14.12.2020 16:36
Anna Lewandowska z Laurą
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy wciąż nie ochrzcili półrocznej Laury. Słynna power couple ma ważne powody, by wstrzymać się z sakramentem. Nie chodzi jednak tylko o pandemię koronawirusa. 

Anna Lewandowska w maju urodziła drugą córkę. Zdjęcie dziewczynki natychmiast trafiło na Instagram Roberta Lewandowskiego, który zdradził jej imię. Niedawno młodsza siostra trzyletniej Klary skończyła pół roku. Okazuje się jednak, że Laura nie przyjęła jeszcze sakramentu chrztu. Dla Anny, która pochodzi z religijnej rodziny, jest to bardzo ważna sprawa, mimo to trenerka miała istotne powody, by wstrzymać się z decyzją o chrzcinach. 

Lewandowscy do tej pory nie zdradzili fanom, jak wygląda twarz małej Laury. Oficjalnie tajemnicą pozostaje również wizerunek trzyletniej Klary. Choć Anna coraz odważniej pokazuje dzieci w mediach społecznościowych, zapewnia, że jeszcze długo nie odsłoni ich twarzy. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, zrobi to jedynie na wyraźną prośbę dziewczynek. - Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła i na przykład po latach ktoś się z niej śmieje - wyjaśniła.

Wpadka Anny Lewandowskiej na TikToku. Nie zauważyła, co ma na swetrze? [FOTO]

Lewandowscy jeszcze nie ochrzcili Laury. Dlaczego? 

Anna Lewandowska wyznała, że mała Laura nadal nie została ochrzczona. Jak wiadomo, w czasie pandemii wielu rodziców zdecydowało się przełożyć chrzciny na bezpieczniejszy czas. Lewandowscy nie są pod tym względem wyjątkiem. Ale Anna i Robert mają jeszcze jeden powód, by przesunąć uroczystość. 

- Z chrzcinami nadal czekamy. Ze względu na koronawirusa nie można było podróżować, mnie nie było w Polsce pół roku. Ale teraz pojawiło się więcej dzieci, bo Milena, siostra Roberta, urodziła, więc pewnie zrobimy wspólne chrzciny Laurki z Matyldą. Dla nas to jest bardzo ważne - wyjaśniła Anna Lewandowska na łamach "ELLE".

Siostra "Lewego", Milena Lewandowska-Miros, w czerwcu urodziła drugie dziecko - córkę Matyldę. W związku z mężem Radosławem Mirosem 36-latka ma jeszcze 5-letniego synka Leona. O drugiej ciąży małżeństwo poinformowało w tegoroczny Dzień Matki. 

Milena Lewandowska pokazała córeczkę. Tak wygląda siostrzenica Roberta Lewandowskiego [FOTO]