Zamknij

Anna Lewandowska już urodziła? Fani znaleźli dowód

Judyta Wanicka
30.04.2020 09:57
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska już urodziła? Fani twierdzą, że drugie dziecko Lewandowskich jest już na świecie. Dowodem ma być aktywność Anny na TikToku. Internauci zauważyli podejrzaną ciszę. 

Anna Lewandowska już urodziła?

Anna Lewandowska jest już po porodzie? Wielu obserwatorów trenerki nie ma złudzeń, że gwiazda już powitała na świecie drugie dziecko, lecz jeszcze się tym nie pochwaliła. Dowodem ma być jej aktywność na TikToku. A raczej podejrzana cisza, która trwa już od 15 kwietnia. Do tego dnia Lewandowska regularnie zamieszczała nagrania w aplikacji. Obecnie jest aktywna tylko na Instagramie, ale, jak wiadomo, to o niczym nie świadczy, bo profil trenerki obsługuje wynajęta agencja. Zdjęcia mogą być nieaktualne, a posty zaplanowane. Na TikToku jest to niemożliwe. Tak długi przestój może więc sugerować, że Anna Lewandowska już urodziła, albo czeka w szpitalu na rozwiązanie. 

Anna Lewandowska - termin porodu i płeć dziecka

Nadal nie wiadomo, jakiej płci jest dziecko Anny i Roberta Lewandowskich, ani kiedy konkretnie przyjdzie na świat. Nieoficjalnie mówi się, że termin porodu został wyznaczony na przełom kwietnia i maja. Jeśli drugie dziecko Lewandowskich urodzi się podczas majówki, to maluch będzie obchodził urodziny w podobnym terminie jak Klara (4 maja).

Anna Lewandowska odlicza dni do porodu. Teraz pójdzie łatwiej? Klarę rodziła przez 30 godzin

Zagłosuj

Anna Lewandowska urodzi:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw