Zamknij

Anna Lewandowska karmi piersią w miejscu publicznym. Sesja robi furorę! [FOTO]

06.08.2020 18:42
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią trzymiesięczną Laurę. Trenerka nakarmiła córkę przy deptaku nad jeziorem. Intymne zdjęcie Anny Lewandowskiej wywołało mnóstwo komentarzy.

Anna Lewandowska karmi piersią małą Laurę. Trenerka podzieliła się intymnym momentem na Instagramie. Zrobiła to z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią, który przypada 1 sierpnia. Na fotografii widzimy, jak Anna Lewandowska karmi córkę w miejscu publicznym. Sesji towarzyszy ważny wpis, w którym trenerka porusza kwestię dobroczynnych właściwości naturalnego karmienia. Post wywołał pozytywny odzew wśród fanek i zachęcił mamy do dzielenia się własnymi doświadczeniami. 

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Dokładnie 6 maja przyszła na świat Laura. Radosną nowinę przekazał na Instagramie Robert Lewandowski i przy okazji pokazał pierwsze zdjęcie córki. Młodsza latorośl pary rośnie jak na drożdżach i ma się znakomicie. Podobnie jest z Anną Lewandowską, która błyskawicznie wraca do formy po ciąży. Zdążyła się już nawet narazić na krytykę, że promuje nierealne wzorce i wpędza młode matki w kompleksy. Ale trenerka zdaje się tym nie przejmować, a w celu udowodnienia, że mimo statusu gwiazdy pozostaje zwykłą mamą, chętnie pokazuje ludzką stronę macierzyństwa na Instagramie. 

Anna Lewandowska wyretuszowała brzuch? Zdradziło ją zdjęcie Roberta [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią Laurę

Anna Lewandowska opublikowała bodaj jedną z najbardziej intymnych sesji od czasu narodzin Laury. Trenerka pokazała, jak karmi piersią trzymiesięczną córkę przy deptaku nad jeziorem.

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening... Jednym z nich jest karmienie piersią, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwwskazań. TRWA ŚWIATOWY TYDZIEŃ KARMIENIA PIERSIĄ. Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia, a jako uzupełnienie diety, do dwóch lat. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY – często szybszy powrót do formy. A Wy kobitki karmicie piersią? - pisze trenerka. 

Takie sesje często wywołują skrajne reakcje, dzieląc komentujących na zwolenników i przeciwników przystawiania dziecka do piersi "na widoku". Ale Anna zadbała o dyskrecję i zakryła pierś chustą.

Fanki były zachwycone sesją gwiazdy. - Piękne zdjęcie, takie naturalne i prawdziwe - pisały w komentarzach. Annie udało się zdobyć mnóstwo polubień i przy okazji sprawić, że mamy zaczęły dzielić się własnymi historiami o karmieniu. 

Podoba wam się sesja Anny Lewandowskiej z maleńką Laurą? 

Posłuchaj podcastu