Zamknij

Anna Lewandowska kończy 32 lata. Robert: Jestem dumny, że mogę nazywać Cię żoną

07.09.2020 12:13
Anna Lewandowska urodziny
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska obchodzi urodziny. Kończy 32 lata. Robert złożył jej życzenia w sieci: "Jestem dumny, że mogę nazywać Cię żoną" - napisał Robert.

Anna Lewandowska kończy dziś, 7 września, 32 lata. Urodziny te obchodzi z rodziną na Sardynii, gdzie wypoczywają od kilku dni. Z okazji urodzin sama Ania pochwaliła się zdjęciem z urodzinowej kolacji.

Z kolei na profilu Roberta pojawił się wpis z życzeniami, w którym piłkarz we wspaniałych słowach składa żonie życzenia i dziękuje za ich dotychczas spędzone chwile.

Anna Lewandowska obchodzi 32 urodziny

"Wszystkiego najlepszego moja kochana. Niech Twoje życie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Jesteś dobra, troskliwa, niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją. Dziękuję Ci za Twoje wsparcie, za pomoc i radę. Jestem bardzo dumny móc nazywać się żoną" - napisał w czułych słowach Robert Lewandowski na Instagramie.

Anna Lewandowska urodziła się w 1988 roku w Łodzi. Już jako nastolatka pasjonowała się sportem. W wieku 13 lat zapisała się do pruszkowskiego klubu, w którym trenowała karate. Jej upór i wytrwałość zaowocowały medalami na mistrzostwach w Polsce i Europie. W 2008 roku na mistrzostwach świata zdobyła brąz.

W 2007 roku na jednym ze zgrupowań poznała Roberta Lewandowskiego, z którym szybko stworzyła związek, w 2011 roku zaręczyli się i dwa lata później pobrali. Choć Anna Lewandowska mocno pracowała na swój sukces, złośliwi często twierdzą, że największą sławę przyniosło jej jednak małżeństwo z Lewandowskim, którego nazwisko mało znanej Stachurskiej otworzyło drogę do szerokiej kariery. Dziś Anna i Robert Lewandowscy zajmują 88 miejsce w rankingu najbogatszych Polaków.

Z okazji urodzin przesyłamy Annie Lewandowskiej najserdeczniejsze życzenia.

RadioZET.pl/AS