Zamknij

Anna Lewandowska na odważnym zdjęciu w bieliźnie. Pokazała się bez koszulki [FOTO]

03.03.2021 13:29
Anna Lewandowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Lewandowska wie, jak przykuć uwagę swoich obserwatorów. Trenerka zapowiedziała nowe wyzwanie, a wpis opatrzyła swoim odważnym zdjęciem. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała się bez koszulki, odsłaniając zgrabną talię i wysportowane plecy.

Anna Lewandowska dla wielu osób jest inspiracją i autorytetem w dziedzinie zdrowego stylu życia i dbania o sylwetkę. Początkowo znana była przede wszystkim jako żona piłkarza Roberta Lewandowskiego, jednak od kilku lat tworzy własną markę. Trenerka komunikuje się z fanami przy użyciu mediów społecznościowych - przede wszystkim Instagrama, na którym publikuje sporo zdjęć z życia prywatnego oraz zapowiada nowe projekty zawodowe.

Ostatnia fotka szczególnie przykuła uwagę jej obserwatorów. Lewandowska startuje z kolejnym wyzwaniem treningowym, a pierwsze zadanie, jakie wyznaczyła osobom biorącym w nim udział, to zrobienie zdjęcia swojej sylwetce przed metamorfozą. Sama przy okazji postanowiła podzielić się fotką, na której prezentuje figurę.

Zobacz także: Anna Lewandowska w trzeciej ciąży? Nowe zdjęcie zwróciło uwagę fanów [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie w staniku [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała się bez koszulki - na opublikowanej fotografii ma jedynie stanik i obcisłe jeansowe spodnie. Dzięki temu fani mogli w pełni docenić jej wysportowane plecy i ramiona oraz szczupłą talię. Profil Lewej zalała fala komplementów.

- Łoooo, ale dżaga!

- Noo mamuśka!

- Zdjęcie sztos. Boska.

- Świetne zdjęcie - komentują internauci.

Podoba wam się figura Lewandowskiej?