Zamknij

Anna Lewandowska na odważnym zdjęciu. Zrobiła je dwa dni przed narodzinami Laury

30.09.2020 19:16
Anna Lewandowska
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

Anna Lewandowska w maju 2020 roku przywitała na świecie swoją drugą córkę, Laurę. Teraz trenerka pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie wykonane kilka dni przed porodem.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej popularnych trenerek w Polsce. Celebrytka od lat promuje zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną, a także dzieli się ulubionymi przepisami na smaczne posiłki. Niesłabnąca popularność i stały rozwój na polu zawodowym to jednak niejedyne powody do radości. Lewandowska skupia się także na życiu rodzinnym z mężem Robertem Lewandowskim i ich dwoma córkami: starszą Klarą i młodszą Laurą.

Druga córka Lewandowskich przyszła na świat na początku maja bieżącego roku. Blogerka od momentu ogłoszenia ciąży regularnie publikowała zdjęcia rosnącego brzuszka i dzieliła się swoimi sposobami na aktywność fizyczną w tym wyjątkowym czasie. Chwilę przed porodem zniknęła z mediów społecznościowych. Nie zrezygnowała jednak z robienia zdjęć. Właśnie teraz pochwaliła się odważną fotografią, którą wykonała dwa dni przed narodzinami Laury.

Zobacz także: Anna Lewandowska kończy 32 lata. Tak się zmieniała [GALERIA]

Anna Lewandowska na zdjęciu w bikini tuż przed porodem

Anna Lewandowska umieściła na InstaStrories zdjęcie w bikini, wykonane 4 maja 2020 roku. Już 6 maja na świecie pojawiła się Laura. Na fotografii widzimy, że trenerce obcy był problem rozstępów w czasie ciąży. Lewandowska prezentuje się na zdjęciu doskonale.

- Brak rozstępów po ciąży. Kosmetyki stosowałam przez całą ciążę i stosuję do dziś - napisała żona Roberta Lewandowskiego, reklamując swoją markę kosmetyków.

Co myślicie o publikowaniu tego typu prywatnych zdjęć?

Anna Lewandowska foto przed porodem