Zamknij

Anna Lewandowska na okładce nowego kalendarza. Co się stało z jej twarzą?

Redakcja
11.09.2018 21:50
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Fanki Ani Lewandowskiej długo czekały na jej nowy kalendarz motywacyjny. Wreszcie trenerka pochwaliła się nowym wydaniem. Okładka, którą pokazała na Instagramie, wywołała kontrowersje.

Nowy kalendarz motywacyjny Anny Lewandowskiej to niespodzianka od trenerki, którą gwiazda pochwaliła się niedawno na Instagramie. Wśród zachwytów i pochlebnych komentarzy znalazły się jak zwykle także i te niezbyt przychylne. Poszło o inny - zdaniem komentujących - wygląd twarzy Lewandowskiej.

"Pani Anno, okładkowe zdjęcie k o m p l e t n i e nie przypomina tej pięknej Anny Lewandowskiej , którą Pani jest. Jestem zdumiona, że pozwoliła się Pani tak niekorzystnie „udoskonalić” - pisze jedna z komentujących.Pojawiło się jednak wiele innych tego typu komentarzy.

"Pani Aniu to „udoskonalenie” świadomie w cudzysłowie zamknęłam. Doskonale byłoby, gdyby grafik przy nim nie majstrował nadto. Jest Pani śliczną kobietą , której na tej okładce niemal nie rozpoznaję" - wyjaśnia inna internautka.

"Foto retusz ???? Szok" - zastanawia się kolejna.

"Przerobione czy nie tez się zgadzam ze wygląda Ania tu jakoś tak inaczej i trochę jak nie ona... Rzuca się to w oczy jednak" - dodaje następna.

"Grafik za bardzo popłynął zmiękczając rysy itp. Naprawdę i bez złośliwości wygląda pani tutaj jakoś INACZEJ, aż trudno poznać. I mówię to obiektywnie. Może po prostu warto zastanowić się nad zmianą grafika bo w tak dużym i nieodwracalnym projekcie, jakim jest kalendarz takie manipulacje psują pani dobry pijar" - pisze inna osoba.

Czy rzeczywiście grafik tak przesadził? Oto okładka.

Ania Lewandowska zdecydowała się też na komentarze odpowiedzieć.

"A cóż tutaj jest udoskonalonego? Jest Make Up, włosy. Tyle. Światło naturalne, zdjęcie wykonane przez szybę w restytucji" - wyjaśnia.

RadioZET.pl/SA