Zamknij

Anna Lewandowska na starym zdjęciu z mamą. Złożyła jej piękne życzenia z okazji Dnia Mamy [FOTO]

Sylwia Wamej
26.05.2020 12:51
Anna Lewandowska na starym zdjęciu z mamą. Złożyła jej piękne życzenia z okazji Dnia Mamy [FOTO]
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie sprzed lat ze swoją mamą - Marią. Trenerka złożyła też swojej rodzicielce piękne życzenia z okazji Dnia Mamy. Fanki "Lewej" również dołączyły się do tych życzeń.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie sprzed lat z mamą [FOTO]

Anna Lewandowska jak wiele innych polskich gwiazd w Dniu Mamy zdecydowała się na publikację archiwalnego zdjęcia z mamą - Marią Stachurską. Trenerka pokazała fotografię sprzed lat, z niemowlęcych czasów. Gwiazda złożyła też swojej mamie piękne życzenia z okazji jej święta.

"Mama to bezpieczeństwo, miłość, spokój, pomoc, oddanie, cierpliwość, poświęcenie. Bardzo jestem wdzięczna mojej MAMIE za to, że wiem,co w życiu jest najważniejsze. Rodzina.
Kochane mamy, wszystkie jesteście wyjątkowe i jedyne. Jedyne dla nas dzieci. Wszystkim nam - mamom życzę, dużo ciepła, zdrowia i miłości.
Ps. Kocham to nasze zdjęcie. Mała ja z moją Mamą" - napisała Anna Lewandowska.

Oczywiście fanki Lewandowskiej również dołączyły się do tych życzeń. Ukochana Roberta Lewandowskiego niejednokrotnie podkreślała, że mama jest dla niej najważniejszą osobą na świecie i jest z nią bardzo zżyta.

Anna Lewandowska mamą dwóch córeczek: Klary i Laury

Dla Anny Lewandowskiej to również bardzo ważne święto, gdyż trenerka sama jest mamą dwóch córeczek. Na początku maja "Lewa" już po raz drugi przywitała na świecie dziecko - córeczkę Laurę. Niedawno na swoim Instagramie pisała, jak bardzo zmieniło ją bycie rodzicem.

"Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról" - pisała Anna Lewandowska.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW