Zamknij

Anna Lewandowska na uroczym zdjęciu z Klarą. Choinka robi wrażenie [FOTO]

Judyta Wanicka
23.12.2019 10:16
Anna i Klara Lewandowskie
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie z Klarą. W tle można podejrzeć, jak wygląda choinka Lewandowskich. Anna ozdobiła drzewko tradycyjnymi dekoracjami, a kolorem dominującym uczyniła złoto. 

Anna Lewandowska i Klara pozują na tle choinki. Uroczym zdjęciem żona Roberta Lewandowskiego radośnie obwieściła fanom, że jej dom jest już gotowy na Boże Narodzenie. W tym roku najpopularniejsza rodzina polskiego show-biznesu oczekuje Pierwszej Gwiazdki w powiększonym gronie. Anna Lewandowska jest w 5. miesiącu ciąży i oczekuje drugiego dziecka. Mimo to trenerka nie zwalania tempa i zabrała się za przygotowania do wigilii. W domu Lewandowskich stanęła już pięknie ozdobna choinka.  

Anna Lewandowska pozuje z Klarą przy choince

Anna Lewandowska ruszyła z przygotowaniami do wigilii Bożego Narodzenia. Specjalnie na te okazję przygotowała dla fanów przepisy na dania świąteczne na blogu Healthy Plan by Ann, z których z pewnością sama skorzysta przegotowując wigilijne przysmaki.

Tymczasem na Instagramie można już podziwiać choinkę, jaka stanęła w domu Anny i Roberta. Drzewko robi wrażenie nie tylko wielkością, ale także ozdobami. Na najnowszym zdjęciu, na którym Anna i Klara dają sobie buziaka, można zobaczyć, że choinka Lewandowskich została okraszona złotymi bombkami oraz mnóstwem zawieszek w postaci butów, seterków i śnieżynek. 

Zagłosuj

Podoba ci się choinka Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw