Zamknij

Anna Lewandowska na uroczym zdjęciu z córkami. Już nie ukrywa twarzy dzieci? [FOTO]

23.03.2021 13:56
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska stara się dbać o prywatność swoich córek. Do niedawna nie pokazywała twarzy Klary i Laury nawet z profilu. Dziewczynki zwykle stały odwrócone tyłem do obiektywu. Tym razem żona piłkarza Roberta Lewandowskiego postanowiła zrobić wyjątek i pokazała, jak wyglądają ich dzieci.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej popularnych osób w polskim show-biznesie. Choć początkowo rozpoznawalność przyniósł jej związek z piłkarzem Robertem Lewandowskim, obecnie trenerka znana jest przede wszystkim z własnych dokonać. Gwiazda regularnie wypuszcza nowe produkty, opowiada o zdrowym stylu życia i organizuje wyjazdy treningowe dla swoich fanów.

Żona Lewandowskiego znalazła również sposób na łączenie życia zawodowego z byciem mamą. Trenerka i jej mąż doczekali się dwóch córek: starszej Klary oraz młodszej Laury. Para od początku starała się dbać o prywatność swoich pociech. Do niedawna Anna Lewandowska nie publikowała zdjęć, na których widać było twarze dziewczynek. Czyżby w ostatnim czasie odchodziła od tej zasady?

Zobacz także: Viola Kołakowska atakuje Annę Lewandowską. Mówi o "znakach masońskich" i programowaniu umysłu

Anna Lewandowska pokazała Klarę i Laurę

Anna Lewandowska coraz częściej odsłania twarze swoich córek. Tym razem żona kapitana reprezentacji Polski podzieliła się z internautami zdjęciem z plaży. Uwagę fanów zwrócił wygląd Klary oraz Laury.

- Rodzina zawsze na pierwszym miejscu - dodała Lewandowska w opisie fotografii.

W komentarzach nie zabrakło komplementów w kierunku trenerki oraz ciepłych słów na temat jej całej rodziny. Obserwatorzy Lewej podkreślają, że dziewczynki rosną jak na drożdżach. Niektórzy doszukują się podobieństwa Klary oraz Laury do znanych rodziców.

- Cudownie się Was ogląda.

- Jaaacie! Jakie słodziaki! Pięknie! Aż buzia sama się cieszy!

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET