Zamknij

Anna Lewandowska na wakacjach. Odpowiedziała na pytanie o wagę

Patrycja Chudolińska
10.02.2020 20:06
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest w siódmym miesiącu ciąży. Trenerka regularnie publikuje w mediach społecznościowych nowe zdjęcia, na których prezentuje coraz większy brzuch. Okazuje się, że w trzecim trymestrze waga trenerki znacząco wzrosła. Gwiazda zdradziła, jak w ciąży rozpieszcza ją mąż Robert.

Anna Lewandowska przytyła w ciąży

Anna Lewandowska często porusza na swoim profilu na Instagramie tematy dotyczące ciąży. Brzuszek trenerki jest coraz bardziej widoczny. Mimo regularnych treningów i zdrowej diety naturalne jest, że w drugiej ciąży "Lewa" przybrała na wadze.

- Wyglądasz fantastycznie! Czy ty cokolwiek przytyłaś? Zazdroszczę Ci tego słońca i wypoczynku, każda kobieta w ciąży powinna mieć w pakiecie taki wyjazd w ciepłe kraje - napisała fanka pod jednym z ostatnich zdjęć.

Na odpowiedź Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać.

- Mój kochany mąż mówi: "Jedź, należy ci się i o nic się nie martw". Kocham. A co do przytycia... Od momentu wejścia w III trymestr... zaczęło się. Przodem może i tak nie widać, ale bokiem... - napisała.

Kilka godzin później na relacji Ani pojawiło się zdjęcie z żartobliwym podpisem: "Bokiem zaczynam się już nie mieścić na zdjęciu". Choć żona Roberta Lewandowskiego dba o figurę, z pewnością nie złości się na te "nadprogramowe" kilogramy.

Anna Lewandowska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Anna Lewandowska urodzi już za około dwa miesiące. Gwiazda wciąż nie ujawniła oficjalnie, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. "Pudelek" donosi, że mała Klara niebawem powita na świecie siostrę. Fani podejrzewają jednak brata - przede wszystkim ze względu na "kształt brzucha" i rzeczy z wyprawki, które kolorystycznie bardziej pasują ich zdaniem do chłopca.

Dodatkowo niedawno na jaw wyszło, że nie będzie to jedyne dziecko w rodzinie Lewandowskich. Siostra piłkarza, Milena również spodziewa się dziecka, najpewniej chłopca.

Zagłosuj

Obserwujesz Annę Lewandowską na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh