Zamknij

Anna Lewandowska na wakacjach. Pokazała urocze zdjęcie rodziny [FOTO]

07.07.2020 19:49
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska korzysta z kilku dni urlopu z rodziną. Trenerka wraz z mężem Robertem Lewandowskim i córkami - Klarą i Laurą - wybrali się na wymarzone wakacje.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej popularnych polskich trenerek. Choć początkowo rozpoznawalność zawdzięczała przede wszystkim znanemu mężowi, teraz "Lewa" sama stworzyła swoją markę osobistą. Internauci podziwiają jej życie przede wszystkim na Instagramie oraz blogu, gdzie inspiruje ich nowymi treningami oraz ciekawymi, zdrowymi przepisami.

Ostatnie tygodnie były dla Ani wyjątkowo aktywne. Trenerka została mamą po raz drugi, a na dodatek nawet na chwilę nie odpuszczała prowadzenia biznesu i aktualizowania swoich mediów społecznościowych. Teraz, aby nieco odpocząć, Lewandowscy postanowili wybrać się na krótkie wakacje.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Fani gratulują formy [FOTO]

Anna Lewandowska na urlopie z rodziną. Pokazała Roberta bez koszulki

Anna Lewandowska nawet na urlopie nie ucina całkowicie kontaktu z fanami. Gwiazda pokazała, jak spędza czas w otoczeniu najbliższych. Pokazała m.in. swoje zdjęcie w stroju kąpielowym oraz słomkowym kapeluszu, a na relacji na InstaStories zamieściła fotkę Roberta Lewandowskiego... bez koszulki. Piłkarz odpoczywa w samych kąpielówkach, prezentując wysportowane, umięśnione ciało. Obok niego na kanapie odpoczywa mała Klara.

Ania i Robert Lewandowscy nie zdradzili fanom, gdzie udali się na wakacje. Po opublikowanej relacji można się jednak domyślić, że pogoda im dopisuje. Podobają wam się zdjęcia Lewandowskich z wakacji?

Robert Lewandowski