Zamknij

Anna Lewandowska nie prowadzi sama swoich social mediów? Burza w sieci

Patrycja Chudolińska
22.01.2020 11:01
Anna Lewandowska
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie prowadzi sama swoich profili w mediach społecznościowych? W wyniku awarii na Facebooku można było sprawdzić, kto zamieszcza wpisy na profilu "Lewej". Choć trenerka zaprzecza, są dowody na to, że to nie ona jest autorką części postów.

Awaria Facebooka: Kto prowadzi profile gwiazd?

Niespodziewana awaria Facebooka nastąpiła 10 stycznia. W mediach pojawiła się informacja, że na każdym fanpage'u można sprawdzić, kto jest autorem publikowanych wpisów. Po włączeniu historii edycji pojawiała się nie tylko edytowana treść, ale także nazwa prawdziwego profilu, który stoi za stroną.

W wyniku awarii okazało się, że wiele polskich gwiazd korzysta z usług agencji PR. Posty w imieniu Magdy Gessler i Taco Hemingwaya publikują często osoby trzecie. W podobnej sytuacji jest ponoć Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska nie prowadzi sama mediów społecznościowych?

Spekuluje się, że Anna Lewandowska korzysta z pomocy specjalistów PR, co ujawniają zrobione przez internautów screeny. Jedna z fanek postanowiła dopytać, czy jest to prawda.

- Pani Anno. Czy odniesie się Pani do zarzutów odnośnie zatrudnionych przez Panią osób, które prowadzą Pani social media?! Milczenie na ten temat to jakby potwierdzenie tych zarzutów! Dzisiaj w pracy koleżanki dyskutowały na ten temat i czują się bardzo oszukane przez Panią! M.in. WP pisało, że to nie Pani prowadzi swoje social media, a Pani milczy na ten temat. Cała rzesza Pani fanek chciałaby znać prawdę, więc może Pani w końcu zabierze głos w sprawie tych kontrowersji - dopytywała na Instagramie zaniepokojona internautka.

Anna Lewandowska zaprzeczyła jednak doniesieniom mediów.

- Oficjalnie odpowiadam, że ja prowadzę moje social media. Proszę nie ulegać manipulacjom. Mam wrażenie, że niektórzy ludzie żyją tylko losem Instagrama (...) Proszę ucałować koleżanki. I jak coś, szkoda czasu na głupoty. Lepiej zrobić np. treningi, np. mocne poślady - odpisała fance trenerka.

Mimo zapewnień celebrytki, zrzuty ekranu mówią coś całkiem innego. "Pudelek" opublikował screeny, które mogą być dowodem, że Ania nie publikuje wpisów ze swojego profilu. Za treściami Lewandowskiej ma stać niejaka Kasia. Wpisy pisane są w pierwszej osobie, tak jakby to sama trenerka zwracała się do obserwatorów. Zachowany jest również podobny styl wyrażania się i ozdabiania treści emotikonami jak na Instagramie.

Co o tym myślicie?

Zagłosuj

Uważasz, że gwiazdy same powinny prowadzić swoje profile społecznościowe?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh