Zamknij

Anna Lewandowska nominowana do Biologicznej Bzdury Roku. Trenerce nieźle się dostało

Sylwia Wamej
20.01.2020 13:31
Anna Lewandowska
fot. Viphoto/ East News

Anna Lewandowska została nominowana do Biologicznej Bzdury roku. Trenerce nieźle się dostało za stosowanie naturalnych metod leczenia u dzieci w walce z przeziębieniem.

Anna Lewandowska nominowana do Biologicznej Bzdury Roku

Anna Lewandowska została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku. Plebiscyt wzbudza spore zainteresowanie internautów. Tym razem padło na Annę Lewandowską. Łukasz Sakowski, autor strony totylkoteaoria.pl i twórca Biologicznej Bzdury Roku odniósł się do naturalnych metod leczenia u dzieci, stosowanych przez Annę Lewandowską. Trenerka kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że leczy przeziębienie u córeczki Klary smalcem z gęsi.

"Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i owiń ręcznikiem" -pisała Anna Lewandowska. Do okładów z gęsiego smalcu Anny Lewandowskiej odniósł się specjalista, Dr Łukasz Durajski.

Anna Lewandowska stosuje smalec z gęsi u córeczki Klary

"Kochani, dzisiaj zalała mnie fala pytań o skuteczność gęsiego smalcu na kaszel i przeziębienie w związku z wpisem @annalewandowskahpba @babybyann. Skąd w ogóle pomysł? Oczywiście to jedna z magicznych metod stosowanych w medycynie ludowej" - podkreśla. Jak dodaje lekarz, nie ma żadnych naukowych dowodów na skuteczność tego specyfiku w walce z przeziębieniem.

Jego działanie pozostaje tylko w sferze marzeń, magii i domysłów. Jednak nie ma dowodów naukowych, które potwierdzają te właściwości lecznicze smalcu z gęsi, dlatego nie zaleca się go stosować jako metody leczenia" - napisał Durajski. Lekarz podkreślił, że sprawą powinni zainteresować się twórcy odpowiedzialni za Biologiczną Bzdurę Roku.

Jak się okazuje, na instagramowym profilu to. tylko. teoria pojawiła się nominacja dla Anny Lewandowskiej za wspomniany okład z gęsiego smalcu.

"Biologiczna Bzdura Roku 2020. Anna Lewandowska - biznesmenka, celebrytka. Na przeziębienie okład ze smalca (gęsiego). Jest skuteczny na kaszel i przeziębienie" - czytamy.

Zagłosuj

Śledzisz Instagrama Anny Lewandowskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW