Zamknij

Anna Lewandowska o macierzyństwie: „Z dziewczyny w dresach zmieniłam się w kobietę”

Redakcja
15.11.2018 14:15
Anna Lewandowska o macierzyństwie: „Z dziewczyny w dresach zmieniłam się w kobietę”
fot. Instagran:@annalewandowskahpba Zweryfikowano

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą małej Klary. Żona Roberta Lewandowskiego nie ukrywa, że dziecko zmieniło w jej życiu wiele. Wyznała, jak poród zmienił ją z dziewczynki w dorosłą, odpowiedzialną kobietę.

Anna Lewandowska to nie tylko żona polskiej gwiazdy piłki nożnej Roberta Lewandowskiego. 30-latka doskonale radzi sobie w biznesie, ma za sobą również wiele sukcesów sportowych. Jest medalistką Mistrzostw Świata w karate, trenerką i sportsmenką. W 2016 roku stworzyła swoją markę zdrowych przekąsek „Food by Ann” i stale rozwija swoją działalność. W 2018 roku pojawiła się aplikacja treningowa „Diet & Training by Ann”. Lewandowska zajmuje się także sprzedażą akcesoriów dla dzieci. Poza sukcesami zawodowymi Anna cieszy się również dużą popularnością. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony użytkowników.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

ZOBACZ: Żywieniowy dekalog Anny Lewandowskiej

Jak dziecko zmieniło Annę Lewandowską?

W maju 2017 roku Robert i Anna cieszyli się z narodzin swojego pierwszego dziecka. Mała Klara została przez media nazywana „polskim royal baby”, co jasno pokazuje, jak popularną parą są Lewandowscy. W rozmowie z „Super Expressem” Anna wyznała, że narodziny dziecka nie tylko były cudownym momentem w jej życiu, ale też wiele w niej zmieniły. Wyznaje, że po urodzeniu Klary czuje się znacznie dojrzalsza.

– Dziecko odmienia kobietę. Dzięki Klaruni przeszłam pewną transformację. Z dziewczyny skaczącej w dresach zamieniłam się w prawdziwą kobietę. Klara dodała mi mnóstwo nowej energii. Mimo że jestem niewyspana i czasem płaczę ze zmęczenia, dziecko mnie bardzo motywuje i sprawia, że mimo wszystko chce mi się więcej. Tak więc mam teraz w domu dwóch motywatorów – opowiada trenerka.

Ciężko uwierzyć w tak mocną przemianę, Anna wszak bardzo dojrzale idzie przez życie od dłuższego czasu. Z pewnością jednak macierzyństwo bardzo jej służy.

Anna Lewandowska z córką
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

RadioZET.pl/se.pl/MF