Zamknij

Anna Lewandowska o płci dziecka na Instagramie. Będzie dziewczynka czy chłopiec?

Judyta Wanicka
26.11.2019 11:06
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska po raz pierwszy poruszyła temat płci dziecka. Trenerka odniosła się do krążących plotek, że urodzi córkę. Czy Anna Lewandowska rzeczywiście spodziewa się dziewczynki? Jej post wiele mówi.

Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Robert Lewandowski przekazał dobrą nowinę podczas meczu Bayernu Monachium z Olimpiakosem Pireus. Po zdobytej bramce zrobił wymowny gest, pokazując zaokrąglony brzuch. Wkrótce Lewandowscy zamieścili na Instagramie zdjęcie i potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. Anna Lewandowska chętnie chwali się ciążowymi krągłościami w mediach społecznościowych i nie unika wyjść na celebryckie imprezy. Nic dziwnego, że media zaczynają spekulować, jakiej płci jest dziecko Anny Lewandowskiej. Jeden z magazynów dotarł do informacji, że Anna Lewandowska urodzi córkę. Ile w tym prawdy? Głos zabrała w końcu sama trenerka.

Jakiej płci jest dziecko Anny i Roberta Lewandowskich?

Anna Lewandowska spodziewa się drugiej córki? Tak twierdzi magazyn „Flesz”. Dwutygodnik powołał się na wypowiedź osoby z otoczenia Lewandowskich, która podała, Ania i Robert oczekują dziewczynki. Trenerka odniosła się do tych doniesień na Instagramie.

Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO... Na temat płci naszego dziecka. To co?
Chłopiec czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW – napisała.

Przypomnijmy, że przy pierwszej ciąży pojawiły się podobne publikacje. Anna długo nie chciała odnieść się do informacji o córce. Okazało się, że doniesienia okazały się prawdziwe.

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Fanki są zachwycone

RadioZET.pl/jw