Zamknij

Anna Lewandowska o swoim finansowym sukcesie. „Nie spadło nam z nieba”

Redakcja
25.09.2018 11:17
Anna Lewandowska o swoim finansowym sukcesie. „Nie spadło nam z nieba”
fot. Instagram,:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta sukcesu. Sportsmenka i trenerka znalazła się na liście najbogatszych Polek 2018 roku. Jednak żona Roberta Lewandowskiego wciąż ma ogromny szacunek do pieniądza. Wspomina także, że kiedyś wstydziła się swojego sukcesu.

Anna Lewandowska to najpopularniejsza polska WAG i jedna z najbogatszych Polek 2018 roku. Żona Roberta Lewandowskiego posiada kilka własnych marek związanych ze zdrowymi przekąskami, akcesoriami sportowymi oraz akcesoriami dla dzieci. Wydaje książki, płyty z ćwiczeniami oraz stale inwestuje w kolejne projekty. Nie jest jednak tajemnicą, że Anna nie zawsze miała w życiu lekko. Zwłaszcza w dzieciństwie poznała smak biedy. Dochodziło nawet do tego, że Lewandowskiej (wtedy jeszcze Stachurskiej) musiał pomagać Caritas. W wywiadzie dla „Wprost” trenerka wyznała, że początkowo nie umiała cieszyć się z sukcesów.

Anna Lewandowska wstydziła się swoich pieniędzy?

Anna przyznaje, że na początku kariery nie do końca radziła sobie z sukcesem i świadomością, że stała się osobą zamożną. W docenieniu własnej pracy bardzo pomógł jej mąż.

– Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie wygraliśmy, ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy. Mamy pasję do tego, co robimy. Sprawia nam to przyjemność. Ludzie zarabiają pieniądze na całym świecie i są z tego dumni. My też nie musimy się tego wstydzić.

Jednak świadomość sukcesu nie zmieniła nastawienia Lewandowskich to oszczędzania i rozsądnych decyzji finansowych.

– Kiedyś nie mieliśmy pieniędzy. Dzisiaj je mamy i umiemy je szanować. Na przykład nigdy nie wyrzucamy jedzenia. Niedojedzony obiad będę trzy razy przemieniać na inne potrawy, aż zjemy wszystko.

Ciężko nie zgodzić się z opinią Anny Lewandowskiej, która wszak zdobyła wiele ciężką pracą i wyrzeczeniami. Nim powstało jej finansowe imperium, odnosiła duże sukcesy w sporcie. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w karate.

Bardzo cieszy również fakt, że Lewandowscy bardzo często poświęcają zdobytą fortunę na pomoc potrzebującym.

RadioZET.pl/wprost.pl/MF