Zamknij

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch w bikini. Komentarz Sary Boruc rozpętał burzę

Judyta Wanicka
30.12.2019 10:24
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek na egzotycznych wakacjach. Żona Roberta Lewandowskiego jest w 5. miesiącu ciąży. Pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy, lecz uwaga Sary Boruc sprowokowała uszczypliwy komentarz jednej z internautek. 

Anna Lewandowska spędziła święta w rodzinnym gronie. Tuż po Bożym Narodzeniu udała się na wakacje do jednego z egzotycznych krajów i zapewne tam powita nowy rok. Naturalnie trenerce towarzyszą Robert Lewandowski i córka Klara. Gwiazda fitnessu, która jest obecnie w piątym miesiącu ciąży, pochwaliła się na Instagramie pierwszymi zdjęciami z wypoczynku. Na jednej z fotografii Anna Lewandowska pozuje w bikini i eksponuje przed obiektywem wyraźnie zaokrąglony brzuszek. 

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuch na plaży

Anna Lewandowska po raz pierwszy od czasu ogłoszenia ciąży pokazała się w bikini. Wygrzewająca się na plaży żona Roberta Lewandowskiego odważnie odsłoniła ciążowe krągłości. Zdjęcie okrasiła pokrzepiającym opisem.

Nowy rok = nowe życie, nowe wyzwanie i mnóstwo szczęścia - napisała.

Pod zdjęciem ciążowego brzuszka Anny Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i życzeń. Zdjęcie nie uszło uwadze innej znanej WAG, Sarze Mannei-Boruc, która rok temu o tej porze również chwaliła się ciążą na Instagramie. 

Oj tak, dwójka maluchów to już inne życie - napisała żona Artura Boruca, która wychowuje troje dzieci. 

Na komentarz zareagowała jedna z oburzonych internautek. 

Co celebrytki wiedzą o wychowywaniu dzieci, połowę życia dziecko spędza z nianią - skomentowała.

Zamiast zajmować się celebrytkami i ich życiem, naucz swoje dziecko czegoś pozytywnego i jemu poświęć czas spędzony na ocenianie - odparła Sara Boruc, zdobywając poparcie mnóstwa fanek. 

Zagłosuj

Celebrytki mają łatwiej z wychowywaniem dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw