Zamknij

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Dziewczynka jest urocza [ZDJĘCIE]

Judyta Wanicka
24.12.2019 11:19
Anna Lewandowska z Klarą
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy wzięli udział w spotkaniu świątecznym z przyjaciółmi. Naturalnie towarzyszyła im dwuletnia Klara. Na zdjęciu z imprezy można zobaczyć, jak wygląda córka Lewandowskich. Twarz Klary pojawiła się na fotografii. 

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna i Robert Lewandowscy wzięli udział w spotkaniu świątecznym z udziałem swoich przyjaciół. Naturalnie towarzyszyła im 2-letnia Klara, która tego wieczora miała mnóstwo kompanów do zabawy. Podczas imprezy wszyscy zgromadzeni zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. W centrum usadowiła się Anna Lewandowska z Klarą, a za nimi Robert w wesołym swetrze z reniferem. Na fotografii można zobaczyć twarz Klary Lewandowskiej. Wprawdzie nie całą, bo Anna przysłoniła ją dłonią, ale i tak widać dość spory fragment. 

Anna Lewandowska zdradza, kiedy pokaże całą twarz Klary 

Anna Lewandowska coraz odważniej odsłania twarz Klary na zdjęciach. Na razie jednak nie zapowiada się, by dziewczynka została zaprezentowana w pełnej krasie na Instagramie. Trenerka powiedziała w wywiadzie, że pokaże twarz Klary pod warunkiem, że poprosi ją o to sama fotografowana.

Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: "mama, chcę, żebyś mnie pokazywała", zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z serwisem Sportowefakty.wp.pl. 

RadioZET.pl/jw