Zamknij

Anna Lewandowska opowiedziała o prywatnym życiu w filmie. Pokazała brata i Klarę

Judyta Wanicka
25.11.2019 17:25
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nagrała wideo, w którym opowiedziała o swojej rodzinie oraz dzieciństwie. W nagraniu wypowiada się jej brat, Piotr Stachurski. Pokazane są także prywatne sceny z domu Lewandowskich z udziałem Klary i Roberta. 

Anna Lewandowska jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. W kilka lat udało jej się zbudować potężne imperium marketingowe pod szyldem Healthy Plan by Ann, obejmujące bloga, dietę, sklep ze zdrową żywnością, programy treningowe, linię kosmetyków wegańskich, książki oraz obozy treningowe. Trenerka intensywnie rozwija również markę Baby by Ann skierowaną do rodziców. Trenerka ponownie ma okazję zbić fortunę na temacie macierzyństwa, ponieważ spodziewa się drugiego dziecka. Żona Roberta Lewandowskiego nie bez powodu opublikowała wideo, w którym opowiada o urokach macierzyństwa oraz dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia.

Anna Lewandowska pokazała Klarę, brata oraz swoje mieszkanie 

Anna Lewandowska od czasu do czasu lubi pokazać się od strony prywatnej. Najczęściej jednak dzieje się to na zdjęciach lub krótkich relacjach na Instastory. Tym razem jednak przygotowała dla fanów profesjonalne wideo. W trwającym cztery minuty nagraniu opowiada o swojej pracy, pasji do sportu oraz rodzinie.

Długo się zastanawiałam czy i w ogóle dodać ten materiał. Jest to krótkie video o tym, co robię na co dzień i dlaczego to robię, a także o tym, od czego to wszystko się zaczęło... - napisała. Choć przyznam szczerze, że oglądam go z pewną nieśmiałością - wyznała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska opowiedziała m.in. o relacjach ze swoim młodszym bratem, Piotrem Stachurskim. Poruszyła również trudny temat ojca, który porzucił rodzinę, gdy Anna miała 12 lat. Wspomina, jak tata zabierał ją na plany filmowe, gdzie pracowała jako operator. Świat filmu wciągnął ja do tego stopnia, że planowała zdawać do łódzkiej szkoły filmowej na wydział operatorski. Wszystko zmieniło się, gdy ojciec założyła nowa rodzinę. Wtedy młoda Anna Lewandowska zweryfikowała plany i związała życie zawodowe ze sportem. Za namową wuja zaczęła ćwiczyć karate. 

Ojciec Anny Lewandowskiej opowiedział o relacjach z córką

Swoją wartość poznałam poprzez karate. Później poznałam ją dzięki Robertowi i moim przyjaciołom, mojej rodzicie. To, co ludzie mówią do mnie po zakończeniu obozu, jest nie do opisania. To dla mnie najlepsza nagroda. To mi dodaje skrzydeł, pewności siebie. Rodzina nadaje sens życia, ale pasja może nas naprawdę fajnie pokierować - mówi w filmie. 

W wideo pojawił się Piotr Stachurski. Brat Anny Lewandowskiej chwalił siostrę za ambicję i upór w dążeniu do celu. 

Imponuje mi jej niezależność, o którą zawsze walczyła. Ona zawsze chciała być osobą niezależną i nieuzależnioną od nikogo - wyznał.

Wywiadom towarzyszą przebitki z luksusowego domu Lewandowskich. Można zobaczyć m.in. Klarę biegającą po mieszkaniu oraz Roberta bawiącego się z córką. 

RadioZET/jw