Zamknij

Anna Lewandowska ćwiczy z córką. Zdjęcie wzruszyło internautów

Maciej Friedrich
25.04.2019 13:30
Anna Lewandowska ćwiczy z córką. Zdjęcie wzruszyło internautów
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska często dzieli się z fanami zdjęciami z prywatnego życia. Jednak tym razem żona Roberta Lewandowskiego wyjątkowo wzruszyła internautów. Opublikowała fotografię ze wspólnego treningu z córką.

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą trenerka w Polsce. Medalistka mistrzostw świata w karate mają niebagatelny wpływ na promocję zdrowego stylu życia. Lewandowska zaczynała od prowadzenia bloga i wydawania książek, a obecnie kieruje kilkoma popularnymi markami związanymi ze zdrowym odżywianiem, sportem, a nawet parentingiem.

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najbardziej medialnych małżeństw w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że fani bacznie śledzą wszelkie doniesienia z ich prywatnego życia. 4 maja 2017 roku na świat przyszła ich córka Klara i to ona zajmuje w życiu pary najważniejsze miejsce. Ania co jakiś czas dzieli się z fanami zdjęciami córeczki. Jednak fotografia opublikowana w środę szczególnie wzruszyła internautów.

ZOBACZ: To Anna Lewandowska robi, by lepiej wyglądać na zdjęciach

Anna Lewandowska trenuje z córką

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawił się wpis, w którym trenerka dziękuje za ściągnięcie jej aplikacji "Diet training by Ann" pół miliona razy. Uwagę użytkowników sieci przyciągnęło jednak głównie zdjęcie, które opublikowała. Widzimy na nim ćwiczącą na ulicy Anię, której towarzyszy mała Klara. Dziewczynka dzielnie stara się powtarzać zachowanie mamy. Widać, że odziedziczyła zamiłowanie do gimnastyki. Internauci nie kryli wzruszenia i komplementowali Lewandowską i jej córeczkę.

- Super! Dzielenie swojej pasji z dziećmi to najcudowniejsze, co może się nam przytrafić w życiu.

- Tym zdjęciem mnie Pani przekonała. Biorę się za siebie!

- Rośnie gwiazda polskiego sportu. Pięknie razem wyglądacie Aniu... - ten i podobne komentarze zasypały profil Lewandowskiej.

Zagłosuj

Obserwujesz Annę Lewandowską na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF