Zamknij

Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię

Redakcja
20.11.2018 10:49
Anna Lewandowska Healthy Store
fot. Instagram

Anna Lewandowska kuje żelazo, póki gorące. Trenerka i właścicielka prężnie działającego biznesu postanowiła otworzyć własny lokal gastronomiczny. „Healthy Store” w Warszawie już działa. Co znajdziemy w restauracji Lewandowskiej i gdzie się ona znajduje?

Anna Lewandowska wystartowała ze swoim kolejnym biznesem. Tym razem postawiła na lokal gastronomiczny. Jest to chyba naturalna konsekwencja jej miłości do zdrowego, smacznego jedzenia.

Anna Lewandowska otworzyła restaurację

„Spełniam kolejne swoje MARZENIE! Realizuję kolejny obrany cel i cieszę się, bo to początek nowego kierunku rozwoju dlaFoods by Ann” – napisała Lewandowska na Instagramie, prezentując zdjęcie ze swojego nowo otwartego lokalu.

Jak widać, wystrój został przygotowany ze smakiem, a lokal tworzy wrażenie przytulnego. Lewandowska zdradza, że przygotowania trwały całe miesiące, ale to tylko pierwszy z kilku punktów. Pierwszy „Healthy Store działa już na warszawskim Wilanowie, ale niebawem pojawią się kolejne lokale.

Co można zjeść w „Healthy Store” Lewandowskiej?

„Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi. W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann . Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej” – informuje Ania.

„Kto chętny na rozgrzewający napój w te pochmurne dni, pożywną owsiankę albo muffinka? Zapraszam Was bardzo serdecznie, będzie pysznie i zdrowo” – zachęca Lewandowska.

RadioZET.pl/SA