Zamknij

Anna Lewandowska pierwszy raz pokazała twarze obu córek. "Pełnia szczęścia"

05.03.2021 10:41
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska znana jest z tego, że jako jedna z niewielu celebrytek bardzo dba o prywatność swoich dzieci. Choć większość osób nie widzi problemu w udostępnianiu zdjęć pociech w mediach społecznościowych, to trenerka stara się unikać pokazywania twarzy córek. Tym razem zrobiła drobny wyjątek.

Anna Lewandowska mocno bierze sobie do serca prywatność swoich dzieci. Żona Roberta Lewandowskiego należy do grona gwiazd, które nie pokazują twarzy swoich pociech w mediach społecznościowych. Choć na profilu trenerki czasem pojawiają się urocze, rodzinne zdjęcia, to jednak wizerunki małej Klary i Laury są ukryte. Zaledwie kilka razy zdarzało się, że mogliśmy zobaczyć twarz starszej córki Lewandowskich z profilu.

Teraz Anna Lewandowska pozwoliła sobie na kolejny wyjątek i odsłoniła profile obu córek. Gwiazda opublikowała zdjęcie ze swoimi skarbami w relacji na InstaStories.

Zobacz także:  Anna Lewandowska na odważnym zdjęciu w bieliźnie. Pokazała się bez koszulki [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała twarze córek [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córkami. Widzimy, jak Klara uroczo całuje młodszą siostrzyczkę, Laurę. Obie dziewczynki są bardzo podobne do swojej sławnej mamy.

- Full happines - opisała zdjęcie Lewandowska, co można przetłumaczyć jako "Pełnia szczęścia".

Chcielibyście, żeby Anna Lewandowska pokazywała więcej zdjęć zza kulis życia rodzinnego?

Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba