Zamknij

Anna Lewandowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Poród już niedługo [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
16.04.2020 16:26
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem ciążowego brzuszka. Trenerka dba o dobrą formę tuż przed porodem.

Anna Lewandowska od początku ciąży podkreśla, jak ważne jest zdrowie i aktywny styl życia. Mimo coraz bardziej zaawansowanego stanu, trenerka nie rezygnuje z ćwiczeń. Choć poród zbliża się wielkimi krokami, gwiazda wciąż dba o formę w swojej domowej siłowni.

- Trzeci trymestr to czas, kiedy wyjątkowo starannie słuchamy naszego organizmu, skupiamy się tu na ćwiczeniach relaksacyjnych, poprawiających krążenie oraz niwelujących bóle kręgosłupa. Jak zawsze podkreślę, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę. Aktywność w ciąży jest bardzo istotna - o tym pisałam wiele razy na blogu i w mojej książce - zaznacza Lewa w opisie pod zdjęciem.

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuch

Ania Lewandowska regularnie pokazuje zdjęcia ciążowego brzuszka. W ostatnich tygodniach jej figura zdecydowanie się zmieniła - widać, że rozwiązanie jest już blisko. Ten fakt nie umknął uwadze obserwatorek żony Roberta Lewandowskiego.

- Aniu, to już zaraz?! Śliczny brzuszek, od razu się chce mieć taki sam!

- Aniaaaaaaa, nawet w ciąży wyglądasz rewelka, ściskam Cię i maluszka!

- Ale Ty wyglądasz fantastycznie!

- Ooooooooo, już niedługo, brzuszek niziutko - komentują fanki.

Podoba wam się zdjęcie Lewandowskiej?

RadioZET.pl/PCh