Zamknij

Anna Lewandowska pochwaliła się figurą po porodzie."Nogi jak sarenka" [FOTO]

Sylwia Wamej
12.05.2020 14:27
Anna Lewandowska
fot. Face to face/ Reporter/East News

Anna Lewandowska tydzień temu przywitała na świecie drugie dziecko-córkę Laurę. Trenerka w szybkim tempie wraca do formy. Ostatnio zaprezentowała się w dłuższej bluzie, prezentując zgrabne nogi.

Anna Lewandowska chwali się szczupłą sylwetką po porodzie

Anna Lewandowska tydzień temu została mamą córeczki Laury. Trenerka szybko wraca do formy po porodzie, czego dowodem są zdjęcia publikowane na jej profilu. Świeżo upieczona mama pokazała właśnie najnowsze zdjęcie, na którym odsłoniła nogi.

"Pora wstać. Potrzebuję kawy. Życzę wam udanego dnia - napisała Anna Lewandowska. Gwiazda nawet w domowym zestawieniu prezentuje się dobrze. Fanki z kolei zwróciły uwagę na szczupłe nogi Lewandowskiej. "Nogi jak sarenka", "ależ figurka", "wyglądasz bosko po porodzie" - zachwycają się fanki Lewej.

Anna Lewandowska urodziła córeczkę - Laurę

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są rodzicami dwóch córeczek: Klary i Laury. Pierwszy poród nie należał do najłatwiejszych, jednak za drugim razem Lewandowska urodziła córkę bez żadnego problemu. Jak zdradziła mama trenerki, Maria Stachurska, Ania i Robert od dłuższego czasu zastanawiali się nad imieniem Klara. Lewandowscy do samego końca ukrywali płeć dziecka. Tak jak poprzednio nie pokazali też twarzy córeczki.

RadioZet.pl/SW