Zamknij

Anna Lewandowska chwali się nowym biznesem. Internauci: „Kebab w Monachium?”

Maciej Friedrich
27.09.2019 13:05
Anna Lewandowska chwali się nowym biznesem. Internauci: „Kebab w Monachium?”
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przyzwyczaiła swoich wielbicieli do tego, że nieustannie rozwija swój biznes i rozpoczyna coraz to nowe projekty. Żona Roberta Lewandowskiego zapowiedziała, że rusza z nowym projektem. Na czym tym razem skupiła się Ania?

Anna Lewandowska już dawno przestała być kojarzona jedynie jako żona Roberta Lewandowskiego. Była mistrzyni karate i trenerka okazała się przebojową bizneswoman i zbudowała prawdziwe imperium przynoszące jej nie tylko popularność, ale i ogromne zyski. Na koncie Ani jest marka produkująca zdrową żywność, zajmuje się również sprzedażą produktów związanych z parentingiem, książek i płyt z treningami i wielu innych.

Ania przyzwyczaiła fanów do tego, że regularnie rozwija nowe gałęzie swojej działalności. Kilka dni temu zachęcała fanów do kupna jej autorskiego kalendarza, a teraz ogłasza swój kolejny projekt. Czym teraz zaskoczy nas gwiazda?

Anna Lewandowska ogłosiła nowy biznes. Internauci zgadują

24 września na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się tajemnicze nagranie oraz wpis, w którym trenerka informuje, że rusza z nowym projektem. Internauci zaczęli prześcigać się w domysłach, co tym razem zaproponuje żona Roberta Lewandowskiego. Niektóre propozycje były dość zabawne.

Kebab w Monachium.

Robi się zimno, myślę, że kurtki.

Obstawiam bieliznę lub perfumy – próbowali zgadnąć internauci.

Portal Pudelek dowiedział się, że nowa firma Lewandowskiej została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nazwą Moodiphy. Z jej opisu ma wynikać, że zajmuje się produkcją mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Jednak według ustaleń portalu Lewandowska zajmie się sprzedażą perfum i kosmetyków.

 Anna Lewandowska z prababcią Klary na Stadionie Narodowym [GALERIA]

Zagłosuj

Korzystasz z produktów Anny Lewandowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF