Zamknij

Anna Lewandowska pochwaliła się płaskim brzuchem miesiąc po porodzie [FOTO]

16.06.2020 11:04
Anna Lewandowska pochwaliła się płaskim brzuchem miesiąc po porodzie [FOTO]
fot. Face to face/ East News

Anna Lewandowska miesiąc temu po raz drugi została mamą. Na początku maja trenerka przywitała drugą córeczkę - Laurę. Anna Lewandowska błyskawicznie odzyskała formę po porodzie, czego dowodem jest najnowsze zdjęcie na Insta Stories. Gwiazda pochwaliła się na nim idealnie płaskim brzuchem.

Anna Lewandowska pochwaliła się płaskim brzuszkiem miesiąc po porodzie [FOTO]

Anna Lewandowska jest mamą dwóch córeczek: Klary i Laury. Trenerka miesiąc temu urodziła Laurę  i jak można zobaczyć na jej Instagramie, po ciążowych kształtach nie ma już śladu. Anna Lewandowska na Insta Stories opublikowała m.in. nagranie, na którym tańczy z wózkiem, prezentując oczywiście idealny brzuch. Anna Lewandowska niemal do końca ciąży ćwiczyła i oczywiście dbała o zdrowe odżywianie. Tak też było w przypadku pierwszej ciąży.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że drugi poród był znacznie łatwiejszy, od pierwszego. Potwierdzali to też bliscy trenerki, m.in. jej mama - Maria Stachurska.

"Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi" - mówiła Maria Stachurska w rozmowie z PAP.

lewa_1234
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Robert Lewandowski o porodzie Klary: "Poród był bardzo trudny"

Gdy rodziła się Klara, Robert Lewandowski bardzo martwił się o żonę. Poród był trudny i skomplikowany.

"To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi" - mówił w rozmowie z "Faktem" Robert Lewandowski.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl