Zamknij

Anna Lewandowska pokazała Klarę. Fanki zachwycone: „Czysty tatuś”

Judyta Wanicka
15.11.2019 16:20
Anna Lewandowska z Klarą
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała urocze zdjęcie z dwuletnią Klarą. Dziewczynka dzielnie wspierała mamę podczas premiery książki „Baby by Ann” autorstwa Anny Lewandowskiej. Fanki patrzą na twarz Klary i stwierdzają: to wykapany Robert.

Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Trenerka spodziewa się drugiego dziecka, co już potwierdziła razem z Robertem, publikując pierwsze zdjęcie „z brzuszkiem” na Instagramie. Mimo rosnącego brzuszka trenerka nie zwalnia tempa w pracy. Właśnie wydała kolejną książkę swojego autorstwa – „Baby by Ann”, poświęconą tematyce żywienia dzieci. W promocji dzielnie pomaga jej dwuletnia Klara Lewandowska, która towarzyszyła mamie na premierze.

Anna Lewandowska pokazała brzuszek w 4. miesiącu ciąży. Fanki są zachwycone

Anna Lewandowska całuje Klarę. Zdjęcie rozczuliło fanów

Anna Lewandowska coraz odważniej odsłania twarz Klary na zdjęciach. Być może wkrótce zaskoczy fanów i pokaże dziewczynkę w całej okazałości. Na razie jednak internauci muszą zadowolić się fotkami, na których Klara pojawia się odwrócona bokiem. Mimo to bystre oko co poniektórych dostrzegło uderzające podobieństwo Klary do Roberta.

Dzisiaj premiera najnowszej książki „Baby by Ann”. Moja mała iskierka, moje małe wsparcie, moja motywacja razem ze mną – pochwaliła się Anna.

Słodki pocałunek Anny i Klary zmiękczył serca internautek. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat uroczej Klary.

Jaka ona jest słodka!

Klarunia będzie pomagać mamusi przy maleństwie. Gratuluję Aniu, słodka dziewczynka.

Jak słodko wygląda w tych kiteczkach.

Naturalnie nie zabrakło komentarzy odnośnie do podobieństwa Klary do Roberta.

Czysty Tatuś.

Widać, że Klarcia jest podobna do Roberta. Niby z boku... a jednak rysy te same – twierdzą fanki.

RadioZET.pl/jw