Zamknij

Anna Lewandowska pokazała babcię. Zdjęcia 86-latki wzruszyły fanów [FOTO]

22.01.2021 11:01
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska na zdjęciach z babcią Jolantą. Trenerka złożyła seniorce życzenia z okazji Dnia Babci. Fani są pod wrażeniem formy 86-latki i dostrzegają pewne podobieństwo do Ani. 

Anna Lewandowska, jak mnóstwo polskich gwiazd, uczciła Dzień Babci na Instagramie. Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła zdjęcia ze swoją ukochaną babcią, panią Jolantą, i złożyła jej życzenia.

Gwiazda fitnessu rzadko pokazuje swoich bliskich w social mediach. Od czasu do czasu pojawia się na zdjęciach z mamą, Marią Stachurską, oraz bratem Piotrem. Oboje są dla niej wielkim wsparciem. Niedawno Anna pomogła mamie zrealizować jej debiut reżyserki - dokument zatytułowany "Położna". Pani Maria opowiedziała w nim niesamowitą historię swojej babki ciotecznej, która była akuszerką w obozie Auschwitz. Nad scenografią czuwał brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski, który jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych. 

Mama Anny Lewandowskiej już tak nie wygląda. Przeszła spektakularną metamorfozę [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała babcię 

Anna Lewandowska wciąż ma komu składać życzenia z okazji Dnia Babci. Pani Jolanta ma 86 lat i, jak widać na zdjęciach, wciąż jest w świetnej formie. 

Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią - wyznała trenerka. 

Pani Jolanta jest mamą Marii Stachurskiej. W dodatku dzięki Ani i Robertowi stała się dumną prababcią dwóch dziewczynek. Niewykluczone, że niedługo przywita na świecie kolejne prawnuki, bowiem Anna Lewandowska planuje mieć więcej dzieci. 

Anna Lewandowska chce mieć kolejne dzieci: "Planuję więcej"