Zamknij

Anna Lewandowska pokazała brata na Instagramie

Redakcja
06.06.2018 10:50
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Anna Lewandowska nieczęsto pokazuje fanom zdjęcia swojej rodziny. Z okazji urodzin swojego brata – Piotra Stachurskiego – zamieściła w sieci fotkę razem z nim. Czego życzy Piotrowi?

Piotr Stachurski, brat Anny Lewandowskiej, obchodzi dziś swoje 28. urodziny. Z tej okazji jego sławna siostra postanowiła złożyć mu serdeczne życzenia. Na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się wspólne zdjęcie Ani i Piotra, do którego trenerka dołączyła osobiste przemyślenia. Jak zdradziła, Piotr jest dla niej inspiracją, choć są tak do siebie różni.

„Inspiruje mnie... On artysta – ja sportowiec, On spokojny – ja szalona, On w chmurach – ja na ziemi, On pomyśli – ja zrobię, On poezją, a ja prozą, Można by tak długo, ale... Co najważniejsze – jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić” – napisała Lewandowska i na koniec podziękowała mu za to, że jest:

„Inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają. Dziękuję, że jesteś! Sto Lat! Twoja starsza siostra. Szanuję, kocham, doceniam, dziękuję”.

Piotr Stachurski urodził się w 1990 roku. Niedawno ukończył Akademię Sztuk Pięknych. Widać, że Piotr i Ania są bardzo kochającym się rodzeństwem.

Przyłączamy się do życzeń!

RadioZEt.pl/SA