Zamknij

Anna Lewandowska pokazała bratową. Piotr Stachurski ma piękną narzeczoną [FOTO]

18.08.2020 15:32
Anna Lewandowska z bratem Piotrem Stachurskim
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska pokazała fanom, jak wygląda narzeczona jej brata, Piotra Stachurskiego. Przyszła bratowa trenerki pojawiła się na planie nowej sesji i została sfotografowana z małą Laurą. 

Anna Lewandowska ma młodszego brata, Piotra Stachurskiego. Trenerka od czasu do czasu pokazuje się z nim na wspólnych zdjęciach. Oboje łączy silna więź. Anna chętnie korzysta z artystycznych zdolności brata. Piotr Stachurski ukończył bowiem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Maluje obrazy, fotografuje i tworzy scenografie do sesji, spektakli i teledysków. "Lewa" stara się utrzymywać dobry kontakt także z dziewczyną Piotra. Ostatnio nawet pochwaliła się nią na Instastory. 

Anna Lewandowska jest o dwa lata starsza od Piotra Stachurskiego. W dzieciństwie wzorowo opiekowała się bratem, broniąc go na podwórku i wspierając w niełatwej codzienności. Gdy Anna maiła 11 lat, ojciec porzucił ich rodzinę. Sytuacja finansowa stała się trudna - brakowało na jedzenie i ubrania. Anna i jej brat jednak zawsze trzymali się razem. Kiedy trenerka zaczęła odnosić sukcesy w sporcie i została wpływową gwiazdą fitnessu, uczyniła brata jednym ze swoich bliskich współpracowników. 

Inspiruje mnie. On artysta - ja sportowiec. On spokojny - ja szalona. On w chmurach - ja na ziemi. On pomyśli - ja zrobię. On poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale, co najważniejsze,  jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo, co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. [..] Dziękuję, że jesteś! - napisała dwa lata temu o Piotrze.

Siostra Roberta Lewandowskiego jest bardzo podobna do Anny. Tak wygląda Milena Lewandowska [FOTO] 

Anna Lewandowska pokazała narzeczoną brata Piotra Stachurskiego 

Anna Lewandowska i jej młodszy brat na co dzień mają mnóstwo obowiązków i mieszkają z dala od siebie, ale dbają o to, by utrzymywać ze sobą bliskie relacje. Trenerka nie tylko wspiera brata zawodowo, ale także kibicuje jego związkowi. Piotr Stachurski ma piękną ukochaną, która zapewne w niedalekiej przyszłości zostanie jego żoną. Przyszła bratowa Anny Lewandowskiej również jest pasjonatką zdrowego stylu życia i chętnie bierze udział w obozach treningowych Camp by Ann. Ostatnio gościła na planie sesji Anny Lewandowskiej. Trenerka zrobiła jej zdjęcie z trzymiesięczną Laurą i zamieściła je na Instastory. 

Moja bratowa <3 -  podpisała fotkę Anna Lewandowska. 

anna lewandowska bratowa
fot. Instastory:@annalewandowskahpba

Posłuchaj podcastu