Zamknij

Anna Lewandowska pokazała brzuch 17 dni po porodzie. Zdobyła się na osobiste wyznanie [FOTO]

Judyta Wanicka
25.05.2020 12:34
Anna Lewandowska pokazała brzuch po ciąży
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch dwa tygodnie po porodzie. Jak prezentuje się sylwetka trenerki po drugiej ciąży? Żona Roberta przyznaje, że długo nie miała odwagi zamieścić takiego zdjęcia na Instagramie. 

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch dwa tygodnie po porodzie. Trenerka wreszcie zdecydowała się pokazać fankom, jak wygląda jej ciało po drugiej ciąży. Dla porównania zamieściła zdjęcia sprzed lat, gdy wracała do formy po urodzeniu Klary. Durga córka Lewandowskich, Laura, przyszła na świat 6 maja. Poród odbył się szybko i sprawnie, a dziewczynka urodziła się zdrowa. Zaraz po wyjściu ze szpitala Anna opublikowała pierwsze zdjęcia Laury na Instagramie i sama pokazała się fankom.

Na zdjęcia brzucha Anny Lewandowskiej po drugiej ciąży trzeba było jednak trochę poczekać. Inaczej było po narodzinach Klary, gdy sportsmenka pochwaliła się rewelacyjnym ciałem niespełna tydzień po porodzie. Płaski brzuch Anny Lewandowskiej stał się wówczas przedmiotem medialnej dyskusji. Część znanych komentatorów zarzucała sportsmence lansowanie niezdrowej mody na szybki powrót do formy i wpędzanie młodych matek w kompleksy. Lewandowskiej oberwało się, że promuje przekłamany wizerunek kobiety po porodzie - z płaskim brzuchem, tryskającą energią i perfekcyjnie godzącą treningi z obowiązkami macierzyńskimi.  

Anna Lewandowska pokazała pierwsze wspólne zdjęcie Laury i Klary [FOTO]

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch po drugiej ciąży 

Tym razem Anna Lewandowska odczekała dwa tygodnie, by zaprezentować przed fankami nagi brzuch po ciąży. Gwiazda fitnessu naturalnie nie wróciła jeszcze do szczytowej formy, ale regularne treningi pomogły jej zachować mocne mięśnie. Rezultat jest zdumiewający, biorą pod uwagę fakt, że trenerka urodziła zaledwie 17 dni temu. 

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta, ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda - napisała pokrzepiająco Anna Lewandowska. 

1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży
2. zdj. 12 miesięcy po porodzie
3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży
4. zdj. 17 dni po porodzie

Zdjęcie niemal płaskiego brzucha Anny Lewandowskiej wzbudziło zachwyt wśród fanek. W komentarzach posypały się gratulacje, także od znajomych gwiazd.

Chce taki brzuch jak Ty masz 17 dni po porodzie. How dare you Ania! - napisała Paulina Krupińska. 

Nie zabrakło jednak zarzutów, że sylwetka gwiazdy ma się nijak do wyglądu przeciętnej kobiety po ciąży, a publikowanie takich zdjęć tylko nakręca chorą modę. 

Jakoś nie przekonuje mnie wyścig, kto lepiej wygląda po ciąży. Jest wiele kobiet, które mają szerokie spektrum kłopotów w ciąży, że to, co tu widzę jest po prostu płytkie.

Nie wiem jak taki obrazek ma pomóc kobietom? Pani jest sportsmenką, która trenuje od lat. Cieszę się, że ma Pani piękny brzuch (mój bez ćwiczenia też wygląda nieźle, żadna w tym moja zasługa, tak mam). Ale ile kobiet zobaczy to zdjęcie i zdołuje się jeszcze bardziej. [...] Jestem za zdrowym trybem życia, ale czekam na program dla zwykłych kobiet, a nie bogatych instagramerek i ich obserwatorek.

Trenerka broniła się, że zdjęcia brzucha mają jedynie ukazać efekty, jakie można osiągnąć, wykonując jej ćwiczenia w czasie ciąży. Każda mama ma prawo czuć się i wyglądać inaczej - podkerśla Anna i dodaje:

Na podjęcie decyzji o zdrowszym życiu, o treningu zawsze jest dobry moment. Najlepiej małymi krokami. Codziennie jakaś minizmiana to już coś! Ps. Właśnie takie programy są w mojej appce - dla zwykłych i dla niezwykłych kobiet - przekonuje.

Zagłosuj

Anna Lewandowska wpędza mamy w kompleksy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw