Zamknij

Anna Lewandowska pokazała goły brzuch w 6. miesiącu ciąży [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
15.01.2020 18:50
Anna Lewandowska
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest już w 6. miesiącu ciąży i za kilka tygodni powita na świecie swoje drugie dziecko. Ostatnio trenerka opublikowała nowe zdjęcie z siłowni, na którym pokazała goły brzuch. Zdradziła, dlaczego ćwiczy w trakcie ciąży.

Anna Lewandowska jest w ciąży

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Kolejne dziecko trenerki i piłkarza Roberta Lewandowskiego przyjdzie na świat już niebawem. Dowodem na to, że poród zbliża się wielkimi krokami jest mocno widoczny brzuch przyszłej mamy. Gwiazda regularnie publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, które prezentują jej ciążowe krągłości. Tym razem zdecydowała się pokazać zdjęcie z siłowni. W opisie podzieliła się swoimi doświadczeniami na temat ćwiczeń w trakcie ciąży.

- Wiecie z jakimi stwierdzeniami spotykam się ostatnio? Podam kilka przykładów. "Anka, że Tobie się chce!" "Ile razy w tygodniu trenujesz?" "Znając Ciebie, zaraz wrócisz do formy" “Powinnaś poleżeć, akurat masz okazję” No i zawsze na czasie: “Czy można trenować w ciąży?” Czy mi się chce? TAK. To znaczy, zawsze mi się chciało, bo w mojej głowie aktywność fizyczna zawsze była wysoko na liście, ale teraz bardziej słucham ciała. A ono w trakcie ciąży podpowiada, co dla niego jest najlepsze - napisała Lewandowska.

Blogerka zdradziła, że trenuje trzy razy w tygodniu, a do tego często pływa i chodzi na spacery. Dodatkową aktywność na przyszłej mamie wywiera jej 2-letnia córka Klara.

- Druga ciąża jest inna. Mięśnie brzucha są już bardziej rozciągnięte, więc i brzuszek może się zrobić bardziej okazały - ujawnia Ania Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała goły brzuch

Na zdjęciu widzimy, że choć brzuszek jest coraz bardziej okazały, wciąż widoczne są na nim mięśnie. Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska była w świetnej formie przed ciążą. Mimo dodatkowych kilogramów na wadze przyszła mama prezentuje się bardzo dobrze.

- Każda ciąża jest inna! Wiem, co mówię, jestem mamą czwórki. Wszystkiego dobrego!

- Piękny brzuszek. Mimo krągłości mięśnie jeszcze widoczne!

- Fajnie, że możesz ćwiczyć i być aktywną mamą. Trzeba się cieszyć!

- Aniu, pięknie wyglądasz.

- Cudownie wyglądasz. A ciąża ci służy.

Zgadzacie się z tymi komentarzami?

RadioZET.pl/PCh