Zamknij

Anna Lewandowska pokazała brzuch w bikini. Tak odważnie jeszcze nie było [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
10.01.2020 15:48
Anna Lewandowska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Żona Roberta Lewandowskiego coraz częściej pokazuje zdjęcia brzucha. Tym razem postawiła na odważną fotkę w bikini.

Anna Lewandowska pokazała brzuch w bikini

Anna Lewandowska jest w ciąży. Piłkarz Robert Lewandowski i jego żona na początku listopada ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Dowodem na to, że poród zbliża się wielkimi krokami jest sporych rozmiarów brzuch trenerki. Gwiazda coraz częściej publikuje zdjęcia, które obnażają jej ciążowe krągłości.

Tym razem Anna Lewandowska postanowiła pokazać brzuch w pełnej okazałości. To pierwsze tak odważne zdjęcie w ciąży - przyszła mama zapozowała w samym bikini. Na fotografii widzimy, jak siedzi ze skrzyżowanymi nogami na skraju basenu i chwyta się za dół brzucha. Z jej twarzy nie schodzi uśmiech.

Anna Lewandowska zachęca do diety w ciąży

Anna Lewandowska stara się również uświadamiać swoje obserwatorki, jak ważne są ćwiczenia i prawidłowe odżywianie w czasie ciąży. Tym razem postanowiła zachęcić fanki do pilnowania własnej diety.

- Cieszę się, że świadomość ludzi nt. zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę, zwłaszcza w ciąży. To, że DIETA kobiet w ciąży wpływa na NAWYKI ŻYWIENIOWE dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione. I tak, okazuje się, że już podczas ŻYCIA PŁODOWEGO nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości, ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych. 1000 pierwszych dni życia OD POCZĘCIA, to czas, w którym organizm dziecka rośnie i rozwija się najintensywniej. Dlatego tak ważne jest, by przyszła mama będąc w ciąży dbała o zbilansowaną i urozmaiconą dietę. Taka ciekawostka, o której warto przypominać - napisała w opisie pod zdjęciem.

Obserwatorki zgadzają się ze zdaniem trenerki. W komentarzach dzielą się swoimi doświadczeniami na temat diety w ciąży. Komplementują również promienny wygląd Anny Lewandowskiej.

- Cudowne zdjęcie! Wszystkiego dobrego.

- Zawsze zwracałam uwagę na to, co jem ja i moja rodzina! Zawsze czytam składy produktów. Moi rodzice mnie tego nauczyli i też zdrowo nas odżywiali.

- Anka! Jak ty pięknie wyglądasz.

- Ale ładnie wyglądasz. Ja mam taki brzuch po śniadaniu, a u Ciebie już 6 miesiąc - czytamy w komentarzach.

Podoba wam się nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej?

Zagłosuj

Obserwujesz Annę Lewandowską na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh