Zamknij

Anna Lewandowska pokazała brzuszek na imprezie świątecznej [FOTO]

Judyta Wanicka
16.12.2019 19:22
Anna Lewandowska w ciąży
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem podczas świątecznego pieczenia pierniczków. Trenerka zaprosiła grono przyjaciółek, w tym Marinę Szczęsną, Paulinę Krupińską i Zofię Ślotałę. Imprezę zrelacjonowała na Instastory.

Anna Lewandowska jest piątym miesiącu ciąży. Już niedługo żona Roberta Lewandowskiego urodzi drugie dziecko. Tymczasem trenerka nie zwalnia tempa w pracy ani nie rezygnuje z publicznych wyjść. Ostatnio ciężarna Anna Lewandowska pojawiła się u boku Roberta na gali Złotej Piłki. W drugiej ciąży trenerka częściej pokazuje brzuszek w mediach społecznościowych. Zdjęcia Anny Lewandowskiej w zaawansowanej ciąży pojawiają się także na blogu Healthy Plan by Ann, gdzie można znaleźć przepisy na zdrowe dania i przekąski oraz dowiedzieć się, jak ćwiczyć w ciąży. Tuż przed świętami Anna Lewandowska zorganizowała doroczne pieczenie zdrowych pierniczków, na które zaprosiła zaprzyjaźnione gwiazdy. 

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek na imprezie świątecznej

Anna Lewandowska piekła pierniczki na Boże Narodzenie w gronie najlepszych koleżanek. Do zabawy zaprosiła nie tylko osoby, z którymi współpracuje na co dzień, ale także zaprzyjaźnione gwiazdy. Na imprezie pojawiły się m.in. Marina Szczęsna, Paulina Krupińska, Zofia Ślotała oraz Katarzyna Burzyńska. Wszystkie celebrytki są już matkami, więc z pewnością miały mnóstwo wspólnych tematów. 

Anna Lewandowska bawiła się przednio, co można było zobaczyć na jej Instastory. Gwiazda szalała z rogami renifera na głowie, piekła ciastka i robiła sobie zabawne selfie z koleżankami. W pewnym momencie nieśmiało pokazała ciążowy brzuszek. Przy okazji wyszło na jaw, że w ciąży jest również jej bliska przyjaciółka Katrin Kargbo. 

Anna Lewandowska w ciąży
fot. Instastory:@annalewandowskahpba

RadioZET.pl/jw