Zamknij

Anna Lewandowska pokazała brzuszek w 7. miesiącu ciąży. Jest większy niż przy Klarze [FOTO]

Judyta Wanicka
28.02.2020 15:55
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest trzecim trymestrze ciąży. Pokazała fankom brzuch w siódmym miesiącu i podzieliła się szczegółami. Okazuje się, że druga ciąża Anny Lewandowskiej nieco różni się od pierwszej. 

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Ciąża była nieplanowana i okazała się sporym zaskoczeniem, do czego trenerka przyznała się w jednym z wywiadów. Gwiazda jednak nie posiada się z radości, że wkrótce podaruje Klarze rodzeństwo. Do porodu zostało już niewiele czasu. Anna na razie nie chce zdradzać, jakiej płci jest wyczekiwana pociecha. Chętnie natomiast pokazuje ciążowy brzuszek i dzieli się szczegółami na Instagramie.

Anna Lewandowska jest w 7. miesiącu ciąży

Anna Lewandowska w najnowszym wpisie poruszyła temat wagi w ciąży. Przy okazji wyznała, jak wygląda to u niej. Okazuje się, że w drugiej ciąży przytyła mniej niż w pierwszej, za teraz ma odrobinę większy brzuch. 

Dbajmy o siebie przyszłe mamusie pod każdym względem, bo w głównej mierze to od nas zależy zdrowie dzidziusia. Kontrolujmy naszą wagę dla naszego zdrowia i naszej pociechy. Cieszmy się smacznym, zdrowym trybem życia tak „W” jak i „PO” ciąży. I pamiętajmy - jemy dla dwojga - zaapelowała trenerka.
Jak było u mnie? Pierwsza ciąża, a druga ciąża... Tyję analogicznie, a nawet mniej do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy.
Pamiętajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna. Zdrówka przyszłe mamusie! - podkreśliła Anna Lewandowska.

Kiedy urodzi Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska jest w 3. trymestrze ciąży. Sportsmenka do tej pory nie zdradziła terminu porodu. Na pewno rozwiązanie będzie miało miejsce tej wiosny. Biorąc pod uwagę, że to już 7. miesiąc, można przypuszczać, że Anna Lewandowska urodzi w okolicy maja. Płeć dziecka na razie nie jest znana.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brzuszka. Fani: "Będzie syn jak nic"

Zagłosuj

Ćwiczysz z Anną Lewandowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw